reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
dziewczyny mam do Was prośbę, zbliżają się Zosi urodziny. Najbliżsi pytają się mnie co Zosi kupić. Wiadomo że każde dziecko najbardziej cieszy się z zabawek. Tyle że ja już nie mam pomysłu.
Powiem Wam, czego nie biorę pod uwagę.
- lalkami się nie bawi, huśtawka nie jest fajna,
- odkurzacz, konia na biegunach, klocki, małą kuchenkę, jeździk, ciastolinę, dużego pluszaka (nie jednego), szczeniaczka-uczniaczka już ma,
- kocha samochody - myślałam o takiej kierownicy ale są same jakieś takie..., piłki - namiot z piłkami, ale gdzie to trzymać...

Podrzucicie mi jakieś pomysły???
 
Hahaha Ostka i ja mam ten problem. Raz prezenty, dwa co przygotować do jedzenia. Dziś wymyśliłam, by goście zrobili zrzutke na prezent w postaci stolika z Ikei + 2 krzeselka. Mamy mu to kupić tak czy siak, bo po wakacyjnej przerwie powrocilismy do urządzania mieszkania. A tablica do pisania? Sanki?
 
ten stoliczek z krzesełkami jest tez super pomysłem, ale my mamy już stolik (z Biedronki) i do tego małe krzesełko, jeszcze z mojego dzieciństwa:-)
Sanki, tablica stojąca jest też fajnym pomysłem. Jakiś czas temu kupiliśmy jej taką małą, ale na ta małą jest jeszcze za mała:-)
Jeszcze jakieś pomysły?

Co do jedzenia to tez jest to małym problemem, chociaż ja jeszcze nad menu się nie zastanawiałam;-/
 
Nie wiem też jaki tort upiec. W zeszłym roku był fajniutki, na ten mam kilka pomysłów. Nie chce by dzieci, które przyjdą dostały typowe słodkości, ale spora większość właśnie tak je. W rezultacie nie będą chciały jeść czegoś innego.
O zabawkach i innych prezentach jeszcze piszmy :-)
 
My mamy mały rowerek, na czterech kółkach. I taki polecam na prezent:-) powiem Wam że nie spodziewałam się, iż dziecko niespełna dwuletnie jest w stanie tak szybko zapylać, że ma tyle siły w nogach:-)
 
Czyli rowerek odpada :-(
My jeszcze nie mamy,ale jak byliśmy na wakacjach,to był tam rowerek biegowy chicco ,bardzo fajny, lekki, na malutkich kółkach w sam raz dla dwulatka i Maja na nim super śmigała. Dlatego właśnie zastanawiamy się nad takim prezentem.
 
Teraz to już można rowerek biegowy na 2 kółkach kupić, Lena śmiga na Puky Wutsch ale widzę, że już z niego wyrasta, na następne lato na bank będzie za mały. Ja się zastanawiam nad kolejką, mimo, że mam córkę, byliśmy u znajomych i moje dziewczyny miały niezłą radochę, na czele z wujkiem :p, tyle, że to ponoć droga impreza
 
reklama
Hej dziewczyny! miło że pytacie o nas:) jeszcze jesteśmy w dwupaku! Nie zaglądałam kilka dni bo nie wyrabiam już. Czuję się fatalnie-mówiąc dosłownie! Bóle brzucha, skurcze okropne! I do tego biodro, które nie pozwala się poruszać! o matko to się poskarżyłam. Ale powiem wam że w porównaniu do pierwszej ciąży to... to nie ma co porównywać,
Czekam w strachu bo chciałabym być już po wszystkim i liczę że po prostu będę się fizycznie lepiej czuła. Ale boję się jak poradzę sobie z dwójką rozrabiaków:-D

A co do prezentów to powiem Wam że jest świetna hulajnoga firmy micro HULAJNOGA mini MICRO TRZYKOŁOWA trójkołowa GRATIS (4661496351) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. rewelacja! cena nie zachęca ale wypróbowaliśmy u znajomych i nie ma porównania ze zwykłymi hulajnogami. Więc jeśli macie możliwość i goście chętnie się zrzucą to produkt świetny! mój Tymek jak na niej stanął to jakby jeździł od zawsze:-)
 
Do góry