reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Maleducada , mojej koleżance w Hiszpanii tak sie przydarzyło i do roku wszystko sie wyrównało


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ewa dajesz nadzieję. Oby i u nas wszystko się unormowalo. Póki co niestety idzie w zła stronę, ale nie myślę o tym. Skupiam się na tym co mamy teraz :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Maleducada ,przeczytalam mnostwo artykulow o wodogłowiu i naprawdę w dzisiejszych czasach jak sama na pewno czytałaś to nie jest żaden wyrok. Leczy sie jak każda inna chorobę. Ale u was na pewno bedzie dobrze !


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dotarliśmy, ja jestem tak zmęczona ze spać nie mogę :-) wstaliśmy o 5 i o 14 byliśmy na Majorce . Mała spała cała drogę do Berlina i w samolocie , aniołek . My cierpieliśmy bo wszyscy zaziebieni z katarem wiec bolało niesamowicie. Potem zaraz o 17 miałam pediatrę bo martwiłam sie tym jej katarem ale wszystko super , mowi ze to juz koniec infekcji . Mały ma za to zapalenie ucha, biedny , my tacy skupieni na Julce a on tak na boku. Jutro muszę go troche dopieścić. Boże jak tu zimno w domu. W nocy temperatura spada do 3 stopni wiec w domach masakra. Mała obudziła sie z rączkami jak dwa sopelki. Dobrze być w domu jednak bardzo stresujący był ten wyjazd:-))) ale warto było chociaz dla tych chwil z rodzicami ...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewa dobrze ze juz w domu:) u Was ogrzewania w ogóle nie ma?

U nas jakoś do przodu;) Mała te raczej z tych ryczących, ale jest ciut lepiej... potrafi juz z 15-20 minut patrzeć na karuzele, a wczoraj pierwszy ta zasiadła w leżaczku na dłużej :) wiec mogłam zjeść obiad!
Byłyśmy wczoraj na szczepieniu. Cały czas mysle czy szczepić na pneumokoki bo oponie skrajne?

Milagros ja bym bardziej szła w skaze białkowa i uczulenie na białko mleka krowiego, maluchy ponoć rzadko maja nietolerancję laktozy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogrzewanie jest : elektryczne drogie masakrycznie , A/C , y grzejniki parafinowe. Gazociągów nie ma . My mamy wszystkie trzy opcje ale najbardziej korzystamy z parafinowych bo najtaniej. Ale to nie tak ze sobie chodzi ogrzewanie cały dzien , włącza sie jak sie jest w domu a wiadomo chata wyziębiona głownie przez wilgoć . Na Majorce jest elektrownia , ale prąd bardzo drogi bo węgiel sprowadzany miedzy innymi z Polski.
Chciałabym zeby mała juz zaczęła troche siadać czy cos , bawić sie czymś .... tak to nie wiem jak ją zająć :-))))


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Czesc dziewczyny,

Jak Wasze dzieci zniosly pierwsze szczepienie? Bardzo po nim plakaly czy moze dostaly goraczke? Moj synek zostal dzisiaj zaszczepiony (pneumokoki i druga szczepionka 3 w 1). 4 godziny po szczepieniu zaczal tak przerazliwie krzyczec, ze az sie zanosil. Nic go nie moglo uspokoic przez 2 godziny... Teraz na szczescie spi a mnie nerwy telepia na sama mysl, ze kolejne szczepienie za miesiac... Ktoras z Was przechodzila to samo?
 
Hej
Moj synek w zeszłym tygodniu mial pierwsze szczepienie pierwszy dzien spal drugi i trzeci płakał i nerwowo spal. Płacz byl nie do uspokojenia tak zanosił sie. Zamierzałam je hac do lekarza jednak Po trzecim dniu przeszło ale juz boje sie kolejnego szczepienia.
 
reklama
Do góry