reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

reklama
hej, fajnie! kolejny wątek ze znajomymi osobami :-D
jesli odbędzie się to spotkanie to ja się piszę - gromadka brzuchatek będzie prezentować się zapewne bosko, nie moge przepuścić takiej okazji !

Kilolek - internet jest najtańszy ;-). A w sklepach z reguły trudno dotknąć, bo przestały sprowadzac takie rzeczy jak np. wózki - ludzie przychodzą, podotykają, a potem kupują w internecie. Tak mi mówił znajomy właściciel takiego sklepu.
Ja osobiście lubię w Pruszkowie BOBAS ABC na Prusa, a wózki i łóżeczka i inne akcesoria ewentualnie można dotknąć w takim sklepiku na Jerozolimskich przy wjeździe do Pruszkowa między Tesco a Biedronką. Ten BOBAS w Grodzisku w bramie przy deptaku jest koszmarnie drogi zauważyłam..
 
Kilolek - internet jest najtańszy ;-). A w sklepach z reguły trudno dotknąć, bo przestały sprowadzac takie rzeczy jak np. wózki - ludzie przychodzą, podotykają, a potem kupują w internecie. Tak mi mówił znajomy właściciel takiego sklepu.
Ja osobiście lubię w Pruszkowie BOBAS ABC na Prusa, a wózki i łóżeczka i inne akcesoria ewentualnie można dotknąć w takim sklepiku na Jerozolimskich przy wjeździe do Pruszkowa między Tesco a Biedronką. Ten BOBAS w Grodzisku w bramie przy deptaku jest koszmarnie drogi zauważyłam..
no mi właśnie chodziło o taki sklep gdzie mają dużo towaru żeby go można było pomacać.
Trochę się powędrowałam po Warszawie ale zmacałam wszystko co chciałam, a kupiłam przez internet. Jeszcze wozek mi został.
 
Dziewczyny, to co z tym spotkaniem? Może ustalimy jakiś termin i miejsce gdzieś za dwa tygodnie, tak żeby każdy mógł się zorganizować do tego czasu, co?
 
Troszkę się wtrące bo ja Mama Grudniowa 2008 :-)

Jakbyście szukały sklepu z dużym wyborem wózków i możliwością pojeżdzenia po sklepie-żeby sprawdzić jak się prowadzi polecam sklep Calineczka na ul.Grochowskiej. :tak:

Ja swój wózio kupiłam w sklepie Foteliki samochodowe bo w Calineczce nie było upatrzonego przeze mnie koloru :tak:W tym sklepie - świetna obsługa sklepu internetowego, pan z którym miałam przyjemność korespondować i rozmawiac tel. znosił cierpliwie moje pytania nt. wózia. :-D

Co do szpitala - ja rodziłam w Wołominie. Jeżeli macie jakieś pytanka zapraszam na pw.
 
Odnośnie spotkania, to mówcie w jakich godzinach najbardziej by Wam pasowało? Trzeba rzucić jakiś dzień i do przodu:-)

:-)
fajnie by było się spotkać póki jest cieplo na świeżym powietrzu w jakiejś knajpce pod parasolami - może w jakiejś na polach mokotowskich? jeffs?
najlepiej w godzinach okołopołudniowych..
 
reklama
Do góry