reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Liszaj niemowlęcy!!!

elusia84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Marzec 2011
Postów
912
Miasto
Katowice
Dziewczyny jak wygląda liszaj niemowlęcy,bo moja córka ma uczulenie na bardzo dużo rzeczy(tak mi się wydaje przy rozszerzaniu diety),ale zastanawia mnie fakt,że nigdy nie ma wysypanego ciała,tylko na policzku przeważnie lewym koło ust ,i dość często się pojawia ono,smaruje to maścią robioną w aptece na receptę i emolium kremem specjalnym,jak Natalka zaśnie to zrobię jej foto tych liców i może mi coś podpowiecie,bo sama już nie wiem,czy sobie wmawiam już te jej uczulenia ,czy faktycznie są to one:)
 
reklama
Do góry