reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

reklama
Ja wam proponuję wysłać męża w delegacje, mój wraca tylko na weekendy, więc nie ma kryzysu oj nie :-)

Hmmm czekam na drugi okres tak w ogóle...:szok:
Dziś 38dc, a cykle zawsze mam 37-40 dniowe....
 
Ola, u mnie jest teraz co 28 dni równo, a miałam zawsze 31-33. Jestem po okresie tak obfitym, że szok.

U nas nie ma kryzysu mimo, że widzimy się codziennie i mąż nie ma delegacji. Libido i moje i Ł podskoczyło po porodzie i naprawdę nie narzekam na brak sexu. I po porodzie jest on o wiele wiele wiele bardziej przyjemny i częściej mam orgazm. Wieczorem zazwyczaj nie damy rady, bo jesteśmy padnięci, ale rano :-) Ranki są boskie :-p

Na suchość - polecam Femina ;-)
 
Do góry