reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujące

Wiecej odpoczynku w ciazy na pewno Ci nie zaszkodzi, a moze wyjsc jedynie z korzyscia, jeslu mozesz sobie na to pozwolic :) a ja jestem przekonana, ze lozysko pojdzie w gore. :) trzymam kciuki i pozdrawiam :)
 
reklama
Ja na twoim miejscu byłabym bardzie ostrożniejsza tz.zmienić swój tryb życia. Więcej wypoczywać nie uprawiać sportów i lepiej zrezygnować ze współżycia seksualnego.Wiem, że zalecana jest dieta wysokobłonnikowa i laktuloza w syropie, by uniknąć wysiłku podczas oddawania stolca. Takie właśnie zalecenia od lekarza dostała znajoma.
 
Faktycznie,załatwianie się jest straszne,stresuje mnie. Plamienie,które miałam było właśnie po silnym parciu. Podpytam lekarza na następnej wizycie. Mam jeszcz jedno pytanie,dzisiaj jak i wczoraj odczuwam lekkie w sumie przez cały dzień pobolewanie brzucha standardowe jak na okres,nospa jakoś super na mnie nie działa. Nie jest ono uciążliwe mocne i skurczowe ale jest,trochę mnie nie pokoi. Leżę juz pół dnia. Przy oddawaniu moczu szczególnie po nocy kuje mnie też w bokach,tak miałam też na samym początku i teraz w połowie 13tyg.dolegliwosci powróciły. Taka mój uroda czy to łożysko np.moze powodować takie bóle? Jakie jest wasze zdanie. Całuje :-)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam jestem w 15 tyg i mialam obfity krwotok lexalam w szpitalu stwierdzili przodujace łozysko blisko szyjki macicy krwawienia nadal sa nie az tak wielkie ale sa dziewczyny czy mam sie marywic
 
Do góry