reklama

Luteina 50 na wywołanie miesiączki.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez *martusia*, 12 Styczeń 2013.

1. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

witam dziewczęta,

3.5 miesiąca temu urodziłam synka przez CC. wczoraj się wybrałam do ginka bo nie dostaję miesiączki. gin przepisał luteinę 50. biorę i czekam ;) ale mam pytanie: czy miesiączka może nie przyjść mimo że ciąża wykluczona? czy taka wywoływana jest bardziej bolesna? czy po tej wywołanej następna będzie normalnie?

dziękuję za odpowiedzi.

2. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

a Ty karmisz piersią?

3. reklama
  4. *martusia*

już nie, karmiłam bardzo krótko.

5. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Skoro bierzesz luteinę to prawdopodobnie przyjdzie, troszkę cierpliwosci:)
    Wiele razy wywolywalam tabletkami, luteiną również, nie zauwazylam zeby byla bardziej bolesna.

6. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Dziwi mnie tylko wywoływanie okresu 3 miesiące po porodzie.. :sorry2:

7. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

W lipcu mialam wywolywany okres wlasnie luteina przyszedl po 4 dniach od odstawnienia, z tego co pamietam nie byl bolesny.

8. *martusia*

czemu? ja ufam swojemu lekarzowi. poza tym mam niedoczynnosc tarczycy i nieregularne miesiaczki zawsze mialam wiec bym mogla czekac do usranej.

9. mama mika i olinka

mama mika i olinka Zaangażowana w BB

Ja też właśnie miałam wywołaną luteiną i dostałam @ już po 2 tabletce i nie różnił się niczym od ,,normalnych'' @

10. reklama
  11. *martusia*

juz po 2? szybko. ja od wczoraj wzielam juz 6 i raz zabolalo wlasnie jak @.

12. mama mika i olinka

mama mika i olinka Zaangażowana w BB

Ginka mi powiedziała że do 2 tyg po odstawieniu powinna się pojawić @ kiedyś też luteiną miałam wywołaną to dostałam kilka dni po odstawieniu. Miałam dawkę wtedy i teraz 2 razy dziennie jedną tabletkę przez 5 dni.
    Ps. też mam synka Oliwiera. pozdrawiam:)

Poleć forum