reklama

Lutowe 2020

zaczarowanaKicia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam przyszłe mamy zakładam wątek lutowy gdysz z początkiem lutego pojawi się u mnie dzidziuś

reklama

Paryżanka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
I ja się witam:) jestem mamą cztero latka, mieszkam na stałe we Francji :) początkowo zapisałam się do styczniowek 2020 ale dokładnej daty porodu wg lekarza jeszcze nie znam z moich obliczeń wyjdzie, że prędzej mi do lutowek :) owulacje miałam 9 maja. W piątek miałam 1 usg jednak na usg jeszcze nic nie było widać. Kolejna wizytę mam 28 czerwca dostałam tez skierowanie na badania które mam zrobić tuż przed wizyta.

Paryżanka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam przyszłe mamy zakładam wątek lutowy gdysz z początkiem lutego pojawi się u mnie dzidziuś
W którym tygodniu jesteś?:) miałaś już USG? Trochę mnie martwi, że u mnie jeszcze nic nie było widać:( ale to dopiero 4 tydzień i 2 dzień wiec nie ma co panikować.

zaczarowanaKicia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie owulacja też 9 termin wychodzi na 1 luty na usg nie byłam jeszcze ale się nie martwię w poprzedniej ciąży zobaczyłam pwchezyk w 5t5d a w 7t5d bijące serduszko naradzie podchodzę na spokojnie bo za dużo stresu nie pomoże nie przejmuj się że nie widać go musisz dać sobie czas

Paryżanka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mnie owulacja też 9 termin wychodzi na 1 luty na usg nie byłam jeszcze ale się nie martwię w poprzedniej ciąży zobaczyłam pwchezyk w 5t5d a w 7t5d bijące serduszko naradzie podchodzę na spokojnie bo za dużo stresu nie pomoże nie przejmuj się że nie widać go musisz dać sobie czas
Masz racje!:) wszystkiego dobrego z okazji dnia mamy! W sumie już piękny „prezent” dostałyśmy heh:)

reklama