reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Mam pessar i profilaktycznie w zeszłym mies Lekarz przepisał mi globulki. Tez czułam ostatnio pęcherz to przez tydzień rodzinna zaleciła brać Urosept (ginek też w poprzedniej ciąży mi go zalecał) i dużo pić. Przeszło.
Morfologia i mocz także mnie czekają na kolejną wizytę.
 
reklama
Hej, ja w tym roku mam luzik. W zeszłym musiałam przygotowania pogodzić z pracą, a teraz robię wszystko na spokojnie. Ostatnio czesto brzuch mi twardnieję. Nie wiem, czy to normalne? A jak tam u Ciebie?
 
U mnie też w tym roku luźniej z przygotowaniami.
Ostatnio przez 2 dni łapały mnie mocne skurcze. Jeśli ponownie się pojawia mam jechać na IP.
 
Zauważyłam, że jak dużo chodzę to, aż mi do dołu ciagnie brzuch.Wiem, że jakieś skurczę powinny się już pojawiać, ale nie myślałam, że tak często. W przyszły tyg. mam wizytę to zobaczymy co gin powie. Jak dobrze kojarzę jesteś już w 32 tyg.? Ja zaczęłam 30.
 
Zauważyłam, że jak dużo chodzę to, aż mi do dołu ciagnie brzuch.Wiem, że jakieś skurczę powinny się już pojawiać, ale nie myślałam, że tak często. W przyszły tyg. mam wizytę to zobaczymy co gin powie. Jak dobrze kojarzę jesteś już w 32 tyg.? Ja zaczęłam 30.
Nie jesteś sama, ja jestem w 31 i też mnie ciągnie i kłuje. A święta sobie odpuszczam, na luziku, sałatka, ryba po grecku i pierogi z garmażerki😉
 
U mnie Wigilię i Święta w tym roku mam przygotuję. Wynegocjowalam choć że ciasta dwa upiekę i pierniczki zrobię.
Tak u mnie leci 32 tc wczoraj równo 8 mies się zaczął.
Klucie, ciągnięcia i twardnienie brzucha też czuję i wtedy kładę się i muszę poleniuchować.
Życzę Wam i sobie abyśmy dotrwały do Nowego Roku w dwupaku 🤰
Poród +/- 2 tyg jest ok, ale nikomu nie życzę strachu, gdy trafia się na podrodowkę wcześniej 😟
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też życzę tego sobie i Wam🤰Jeszcze troszku.Odpoczywamy, leżymy,pachniemy i czekamy😉 Chociaż mi to łatwo powiedzieć, bo nie mam żadnego Bąbelka, którym trzeba się zająć
 
Do góry