reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U nas rewelacja...chociaż ostatnio mieliśmy niestety przerwę ze względu na moj twardniejący brzuch, wczoraj radziliśmy sobie zupełnie inaczej [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png

Aleś mi zrobiła gula [emoji1]
Ja mam ciągłe wzdęcia, boję się, że odlecę jak balon jak mnie mąż "dźgnie".


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak u Was dziewczyny z seksem? Ja coraz mniejszą mam ochotę, głównie przez to, że odczuwam ból podczas. Nie wiem co na to poradzić. Musimy strasznie kombinować z pozycjami, a mąż jak na złość nakręcony.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
My pierwszy trymestr mieliśmy zakazany, teraz można ale wiadomo bez szaleństw. Tak jak ten pierwszy trymestr to był mi na rękę, bo zero chęci tak II, chęci powróciły i to jak.. :rofl2: bałam się tego pierwszego podejścia po przerwie, ale nic nie bolało, żadnych plamien.
 
Aleś mi zrobiła gula [emoji1]
Ja mam ciągłe wzdęcia, boję się, że odlecę jak balon jak mnie mąż "dźgnie".


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] niech dźga, może wtedy wzdęcia pójdą w zapomnienie [emoji12][emoji2]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Ja nie współżyje, w żadnej ciąży nie współżyłam, po prostu boję się, mąż to rozumie.

Moj maz tez rozumie jak nie mam ochoty [emoji6] a co mam zrobić jak mam??? Ja to z tych co lubią tego typu zabawy, a jak boli głowa to Tymbardziej- najlepsze lekarstwo na ból głowy [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
No masz Ci los. . . Chwila na zakupach, a tu takie tematy :p

U nas jak chora byłam Mąż w cierpieniu codzień liczył dni przerwy. Heh, teraz jakby jest jeszcze bardziej napalony jak wcześniej.
 
reklama
Do góry