reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Niestety umierały i matki i dzieci. Tylko jak ktoś to przeżył w miarę dobrze, i mama i dziecko to często nie patrzyl już na ogół albo zapominał po latach. Moja mama sama rodziła w szpitalu, w którym porodówkę nazywano umieralnia (już zreszta nie istnieje) i chodziła do lekarza, którego oskarżano o wiele błędów lekarskich. Ale ze ją w ciąży nic nie bolało i szybko rodziła to od czasu do czasu właśnie mówi coś w stylu "a bo to dawniej tak kobiety nie wymyślały, nie były takie delikatne, teraz im się w głowie poprzewracało" itp jakby to było coś złego ze my chcemy decydować jak rodzimy, ze chcemy szacunku od lekarzy i położnych, czy choćby dobrego jedzenia, nie sypiących się ścian i w miarę nowoczesnego sprzętu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi mama opowiadała, że przed porodem 4 sznurki ciuchow uprala wiadomo miała "franie", że porod odbierał pijany ordynator, że na sali której leżała było pełno karaluchów itp.... No cóż takie były czasy..
Moim zdaniem to raczej dobrze, że jest teraz trochę lepiej

Wysłane z mojego E7s przy użyciu Tapatalka
 
Moją mamę tak zszyli po nacieciu że do tej pory ma problem i właściwie kwalifikuje się do zabiegu chirurgii estetycznej. Ciągle ja to boli i ma traumę. Nie może mi uwierzyć jak mówię, że ja nie czuje żadnego dyskomfortu. A ciążę ze mną kazali jej "wyskrobac" bo Czarnobyl wtedy wybuchł i "z tego to nic nie będzie". Także sorry, dziękujmy za to, że mimo wszystko jest lepiej

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moją mamę tak zszyli po nacieciu że do tej pory ma problem i właściwie kwalifikuje się do zabiegu chirurgii estetycznej. Ciągle ja to boli i ma traumę. Nie może mi uwierzyć jak mówię, że ja nie czuje żadnego dyskomfortu. A ciążę ze mną kazali jej "wyskrobac" bo Czarnobyl wtedy wybuchł i "z tego to nic nie będzie". Także sorry, dziękujmy za to, że mimo wszystko jest lepiej

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji50][emoji50][emoji50][emoji50]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
.jagódka też się wybieram do pracy jeszcze w odwiedziny, pewnie jakoś w przyszłym tygodniu podjadę :)
Rozmaryn to nieźle Cię mogli załatwić tą penicyliną w szpitalu :/ brak słów, człowiek idzie do szpitala i w głowie mu siedzi, że spotka tam odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach, a tu takie rzeczy wychodzą :/

My już po wizycie. Mała ma waży 2700, wszystko jest na szczęście w porządku :) szyjka długa (4 cm), zamknięta, nic się nie dzieje. Lekarka pobrała mi już GBS. Następna wizyta za 2 tygodnie. Uff, można odetchnąć :)
 
Rozmaryn dobrze, że się uwolniłas stamtąd. Bezkarnie idioci czasami.
Jagodka mojej mamie po 10 latach od cesarki znalezli w innym szpitalu, że jedno naczynka było " nie zamkniete" i przy wysiłku się otwierali i krwawilo. Przez ten cały czas anemię i transfuzje. I akurat moja Mama przegina w druga stronę. Ona jest przerażona, że ja się godzę na 2 cesarke. Tylko niby jak mam urodzić jak SN nie mogę?
A wiecie co ja mówię jak mi jakieś ciotki mówią o chodzeniu w polu? : że POLA nie mam ale jak mi ktoś kupi duże to tam mogę urodzić bo sobie resztę zorganizuje
A tak zupełnie poważnie to ja jestem w 2 ciąży i o ile w 1 pracowałam dosłownie do końca i mogłam góry przenosić to teraz ciągle coś. Samo ułożenie małej już mnie bardzo ogranicza bo nawet skarpetek założyć sama nie umiem
 
Nie mogę spac :-(
Obudził mnie ból w podbrzuszu jak przy okresie...zaraz jak przeszło to poszłam siusiu. Wróciłam położyłam sie i znów ten ból :-( do tego wieczorem przed spaniem zebrało mnie na wymioty.... Czuję że serce mocno mi bije i ten ból chyba znowu wraca :-/
Przejdzie mi czy powinnam mężczyznę budzić? Ciekawe....
 
Nie mogę spac :-(
Obudził mnie ból w podbrzuszu jak przy okresie...zaraz jak przeszło to poszłam siusiu. Wróciłam położyłam sie i znów ten ból :-( do tego wieczorem przed spaniem zebrało mnie na wymioty.... Czuję że serce mocno mi bije i ten ból chyba znowu wraca :-/
Przejdzie mi czy powinnam mężczyznę budzić? Ciekawe....

Też nie mogę spać, ale bez bólu.Niestety z diagnoza Ci nie pomogę, może to juz? Trzymam [emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry