reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
U mnie nocka pół na pół, nie mogłam usnąć dopiero koło 2 udało mi się zasnąć, ale spałam ciągiem do 8 więc nie jest źle.
Misia i jak tam przeszło?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I u mnie też kiepska nocka dzisiaj, synek obudził się ok 3 i do 6 zasnąć nie mógł i tak z nim siedziałam...
Rozmaryn koszmar w tym szpitalu, dobrze, że na poród zdecydowałaś się na inny
 
I u mnie noc porazka... najpierw mnie zgaga mega meczyla, pozniej myslalam ze zaraz zwymiotuje, i jakies dziwne uczucie niepokoju mnie nawidziolo.... juz myslalam ze czas.... pozniej maly przyszedl do nas, starszak tez i juz wogole nie spalam.... nie wiem jak sie nazywa m


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę ,że wszystkie się męczymy z tym spaniem :(
Ja mam problem z zasypianiem, przez to myśle o różnych rzeczach, stresuje się itd
Śnią mi się potem jakieś głupoty a wstaje nieprzytomna .
 
A ja dzis spalam jak zabita. Padlam wczoraj nagle o 22 jakby mi ktos prad odlaczyl i spalam do 8:30 bo telefon mnie obudzil a pewnie spalabym dluzej. Szok. Dawno takiej nocy nie bylo. Za to od rana mnie mdli, mala bardzo sie wierci, krzyz boli i szyjka kluje. W poniedziałek wizyta to zobaczymy co tam sie dzieje. Lepszego dnia Wam zycze po tej nieprzespanej nocy.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się dziś śniło że mój M na moich oczach mnie zdradzał i w ogóle dla niego to było takie normalne oO


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja takie sny miałam na początku ciąży :p teraz mam dziwne sny. Dziś mi się śniło, że na koniec ciąży okazało się, że mam bliźniaki w brzuchu a po porodzie zaszłam znowu w ciążę i była dziewczynka tym razem :D i wszyscy nam gratulowali, że po chłopakach od razu dziewczynka się trafiła :D
 
Rozmaryn dobrze, że już nie jesteś w tym szpitalu. Trzymaj się i jedz rodzic do innego. Zdążysz napewno.
A i ja też nie śpię. Pospalam z pół godziny. Potem mały zaczol marudzić szukać cyca, a to już było po karmieniu. Długo nie myśląc przyłożyłam go do piersi i jadł i z jednej i z drugiej. Ale po odlozeniu do łóżeczka płacz tak więc śpi na mnie. A o 4:30 kolejne karmienie tak więc już nie idę spać. Mój D za to śpi ( może zostawać ze mną na noc ) to jak się wyspi to ja pójdę spać, a on zajmie się małym.
Misia przeszło?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wyrabiam być na bieżąco... jak tam u Was? Kiedy do domu?

Misia też mnie tak lekko ćmilo a kilka h później byłam na porodówce.

U nas ok. Nastce bilirubina posdkoczyla z 9.8 na 10.8, ale to nadal norma. Wczoraj nie miala straty wagi, wiec dzis licze na przyrost. Nie wiem czy ta cc lepsza bo się zaczęło samo, czy dlatego, że już wiedziałam czego mam się spodziewać, ale gdyby nie ból kręgosłupa to byłby luksus. Śmigam po oddziale jak hostessa :-D
Chyba na 3 dziecko się nie zdecyduje bo boję się,że z łóżka nie wstanę po znieczuleniu.:baffled:
 
reklama
Do góry