reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Super, z jakiego koloru robiłaś to cudo. Bo uwaga u mnie miała być poprawia sombre i ochłodzenie, ale fryzjerce nie wyszło. Ma szczęście, że akurat w takim kolorze się kiedyś dobrze czułam.Mam, miałam, a chciałam [emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1287339Zobacz załącznik 1287344Zobacz załącznik 1287345
Górę mialam taki średni brąz. Dół jasniejszy. No niestety czasami fryzjerki nie podołają. Ale dobrze wyglądasz!!!!
 
Górę mialam taki średni brąz. Dół jasniejszy. No niestety czasami fryzjerki nie podołają. Ale dobrze wyglądasz!!!!
Moja fryzjerka jest cudowna. Sama chciałam ściągnąć czarna farbę i miałam centki na całych włosach, a ona to uratowała i zrobiła mi piękna platynę.
Znowu mam ochotę na blond 🙄
 
Młody dzisiaj 5 miesięcy i przygotowuje się do bliżej nieokreślonej umiejętności.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210625-174931.png
    Screenshot_20210625-174931.png
    615 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry