reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

ja kaszki zaczynamy od 5 ms potem zobaczymy
dzisiaj poraz pierwszy dałam mu się nałoży wody z bidonu trochę pociągnął 🤩 duma mnie rozpiera bo to inny zupełnie sposób ssania. jeszcze zamierzam wypróbować doidy cup bo kupiłam się to może jak skończy 5 ms
Jakim masz bidon? Ja się boje tego diody, przecież on jest taki malutki 🤣🤣🤣🤣
Jakie kaszki będziesz dawała?
My 5 miesięcy ale jeszcze czekam z jedzeniem, chce do 6 miesiąca, ale stary mnie męczy.
 
reklama
Jakim masz bidon? Ja się boje tego diody, przecież on jest taki malutki 🤣🤣🤣🤣
Jakie kaszki będziesz dawała?
My 5 miesięcy ale jeszcze czekam z jedzeniem, chce do 6 miesiąca, ale stary mnie męczy.
😂😂😂nie ma się czego bać mama mi powiedziała że my wszyscy z kubka blaszanego piliśmy nie było nic innego i jakoś umiemy pić 🤪
bidon
Zobacz ofertę: B.BOX INNOWACYJNY KUBEK BIDON ZE SŁOMKĄ PISTACJOWY https://allegro.pl/oferta/b-box-innowacyjny-kubek-bidon-ze-slomka-pistacjowy-10695831609
kaszki holle
 
Przyszedł nam grzybek z mombelli, niestety Filip woli gryźć biała nóżkę niż te dwa cycki specjalnie zrobione 🤣 jakoś bez szału u nas, bardziej interesuje się smoczkiem żeby go gryźć zamiast ciumkać🤷
Nie chce straszyć, ale kiedyś czytałam wypowiedź mamy, że zostawiła na chwilę dziecko samo z tą zabawką, a jak wróciła to dziecko miało całą tą białą nóżkę wepchnieta do buzi 😨 Dlatego ja się nie zdecydowałam na ten gryzaczek 😏
 
ja kaszki zaczynamy od 5 ms potem zobaczymy
dzisiaj poraz pierwszy dałam mu się nałoży wody z bidonu trochę pociągnął 🤩 duma mnie rozpiera bo to inny zupełnie sposób ssania. jeszcze zamierzam wypróbować doidy cup bo kupiłam się to może jak skończy 5 ms
Mi pediatra kazała od warzyw zaczynać i mówiła, żebym do 5 miesiąca poczekała :) także już niedługo 😁 czytałam, że lepiej dać dziecku normalnie z kubka, niż z tego doidy cup. Ja chyba tego b boxa zamówię :)
 

Załączniki

  • IMG_20210625_213754.jpg
    IMG_20210625_213754.jpg
    1 010,5 KB · Wyświetleń: 50
Mi pediatra kazała od warzyw zaczynać i mówiła, żebym do 5 miesiąca poczekała :) także już niedługo 😁 czytałam, że lepiej dać dziecku normalnie z kubka, niż z tego doidy cup. Ja chyba tego b boxa zamówię :)
Mi logopeda mówiła, żeby uczyć z otwartego kubka, bidon tylko na spacery. Co było dla mnie nowością, bo myślałam, zwłaszcza bidon jest taki wow
 
reklama
Do góry