reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

My jesteśmy na takim etapie obecnie. Był czas ze mala sie wkolo przewracała na brzuch przez sen i plakala i wstawala. Potem jej przeszlo bo nauczyla sie spac na brzuchu. I tak spala. A teraz jest etap znowu ze sie non stop przekreca i od razu sie rozbudza i placze zeby ją odwrócić na plecki. Wydaje mi się ze tez trzeba to przeczekać. Uczy się nowych umiejętności i dlatego.
Cierpliwosci<3 napewno wszystko robisz dobrze, poprostu taki czas.
mam nadzieje, że faktycznie to przejdzie. Tzn moja czasem jak sie obróci to śpi dalej, ale to jest takie 50/50 - nigdy nie wiadomo co się stanie :o a w ciągu nocy znowu nauczyła się jeszcze przewracać dupką w moją strone i kłaść głowe na moim przedramieniu 🤣 co akurat nie wiem czy jest dobre dla ułożenia kręgosłupa. Wolałabym żeby spała na plecach, ale zdarzyło sie klika razy i tak przyjemnie mi się do niej przytulało, że przymknęłam na to oko :D
 
reklama
Rany, dziewczyny u nas znowu dramat z zasypianiem. 😬 od jakiegos czasu jak uspie małą to po ok 20-30min przerzuca sie na brzuszek. Kiedys nie bylo problemu, zasypiala na tym brzuchu, nawet lepiej spała (w sensie dłużej), a od jakiegos czasu wierci sie po przekreceniu, prawo, lewo, prawo, lewo i wstaje 😳 zaczyna raczkowac po calym lozku i oczywiscie w strone tego miejsca ktore jest niezabezpieczone. Juz nie wiem co robie zle ze ona tak szybko sie budzi. Czy tylko ja mam ten problem?😭😭😭
u nas to samo :(
 
Rany, dziewczyny u nas znowu dramat z zasypianiem. 😬 od jakiegos czasu jak uspie małą to po ok 20-30min przerzuca sie na brzuszek. Kiedys nie bylo problemu, zasypiala na tym brzuchu, nawet lepiej spała (w sensie dłużej), a od jakiegos czasu wierci sie po przekreceniu, prawo, lewo, prawo, lewo i wstaje 😳 zaczyna raczkowac po calym lozku i oczywiscie w strone tego miejsca ktore jest niezabezpieczone. Juz nie wiem co robie zle ze ona tak szybko sie budzi. Czy tylko ja mam ten problem?😭😭😭
U mnie co kilka wieczorów tak jest że zanim zaśnie na dobre to siada po kilkanaście razy. Parę razy go wracam do pozycji leżącej a potem czekam. Siądzie, przewraca się bo śpiący, znowu się podnosi i tak kilka razy, po czym kładę go znowu i chwila spokoju. Zazwyczaj po tym jeszcze raz usiądzie czy wstanie a potem zasypia :D tylko mój to robi wszystko z zamkniętymi oczami
 
Kiedy wybieracie się do ortopedy? Mi kazał jak zacznie siadać. Więc w tym tygodniu zadzwonię i na następny tydzień zapiszę. Miała dysplazje, więc pewnie dlatego. Lenę upominam jak siedzi i nogę ma zgięta, że nóżka prosto i prostuje. 😅
 
reklama
Kiedy wybieracie się do ortopedy? Mi kazał jak zacznie siadać. Więc w tym tygodniu zadzwonię i na następny tydzień zapiszę. Miała dysplazje, więc pewnie dlatego. Lenę upominam jak siedzi i nogę ma zgięta, że nóżka prosto i prostuje. 😅
Nam ortopeda powiedzial ze ostatnia kontrol jak zacznie chodzić. Ale u nas sie nic nie działo. U Was pewnie przez te problemy wczesniej
 
Do góry