reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

no ja też tak biorę ale wiem że dziewczyny w stanach zagrożenia brały go chyba wiecej? nie zamartwiaj się w każdym bądź razie i od rana jutro próbuj się umówić na wizyte jak najszybciej!
Ah piszesz że bez ingerencji wewnątrz to jakie on ci usg robi?bo ja miałam dopochwowe podobnież w tak wczesnej ciąży niewiele widać przez brzuch...
Ps.rada powiedz przy rejestracji że ciąża zagrożona i musisz się z nim zobaczyć i tyle ;-)
 
reklama
soglam co do seksu to moja gina powiedziała że nie ma żadnych przeciwskazań. Ja tylko gdzies wyczytałam że najlepiej na początku wstrzymać sie ok.8 tygodnia bo to termin miesiączki która nie przychodzi więc cośtam podobnież się zmienia w środku... ;-) a jak Ty się czujesz??

Mina głowa do góry
 
ten lekarz robi USG przez powłoki brzuszne. Ja też się zdziwiłam bo powinno być dopochwowo ale robił mi USG w styczniu bo miałam plamienia zaraz po owulacji i wszystko pięknie widziałam na monitorze, warstwy śluzówki nawet. Chyba, że ma taki czuły aparat.

W ciąży nie zagrożonej można uprawiać sex jak najbardziej a orgazm dotlenia i poprawia ukrwienie macicy. Więc jeżeli kobieta ma ochotę to jak najbardziej.. Niektórym w ciąży libido wzrasta.
 
Mina Ty już jesteś doświadczona, ja to zupełny laik pewnie niewiele moge doradzić, ale u mnie jak u Ciebie teraz, najpierw miałam mokro, a potem nagle pojawił się różowo-brązowy śluz, potem nawet kilka czerwonych plamek i brazowe plamienie, od razu zapisałam sie do lekarza, przepisał mi luteine 3 dziennie po 2 tabletki pod jezyk i leżeć...jest troszke lepiej...wyniki mam dobre, ale kolejna wizyta juz we wtrek środę...Trzeba wierzyć że będzie dobrze kochana...i jak najszybciej do gina...
 
Tina ja czuje się swietnie dziękuje:):)Nawet nie czuje ze w ciązy jestem:)
Trochę mnie (.)(.) po bokach bolą cały czas i są nabrzmiałe:) a tak poza tym to czasem brzusio da znac ale juz b.rzadko i w zasadzie to takie kłucie przed pojscie do wc:)
Nie mam żadnych dolegliwości ani zachcianek,w ogóle prawie nie jestem głodnaa tarwie nawet lepiej niz przed ciążą i wszystko przelatuje przez mój organizm.B.duzo pije i wzale ne chodze częsciej do wc:)
Nawet chyba trochę scudłam ostatnio:):)
Więc ciąza jak najbardziej mi służy:):)
Męzuś jest przekochany i fantastycznie o mnie dba wrecz nosi na rekach jeszcze bardziej niz zwykle wiec z każdej strony ciąża dla mnie to błogosławieństwo:):)
 
mój małż to niby wie że jestem w ciąży ale jakby do niego nie dotarło.. może nie chce się angażować zbytnio emocjonalnie żeby nie przeżywać jak ostatnimi razy.. pierwszą moją ciążę to chodził i cieszył się jak głupi..:)
 
kobitki głowa do góry trzeba myśleć pozytywnie! musimy wszystkie wytrwać do końca!Ja dopiero zaczynam latać siusiu,(.)(.) już przestały boleć,ale nadal mnie mdli! w poprzednich ciążach do ok 10 tyg żadnych objawów,a teraz wszystkie! Do mojego męża to jeszcze nie do końca dociera,ale się cieszy i po cichu marzy o córce!
 
Kobitki wróciłam własnie z kościółka i modliłam sie za te nasze poczete dzieciaczki,w szczególności te zagrożone wiec damy rade bo mamy podwójna ochronę.....:):)

dodo ja tez marze o dwóch synkach a jak Bóg da to trzecia może byc córeczka, jakies pare lat mówiłam ze chce miec tylko dwójkę dzieci ale ostanio jakos rozmawialismy z mężem i stwierdzilismy ze trójeczka tez nie jezt zła,bo ja mam 2 siostry a mój mąz 3 stąd pragnienie chłopców:):)
 
Byłam na spacerze i rozbolał mnie brzuś normalnie jakbym tone kamieni miała podwieszonych
Jestem mega senna,a mała jeszcze sie bawi nową barbie od ciotki:-)
 
reklama
Do mojego męża też chyba jeszcze ta ciąża nie dotarła. Tłumaczę to sobie tym że to nie pierwsza więc już tak sie tym nie ekscytuje. Może jak zacznie mi brzuch rosnąć bardziej się tym przejmie. Sama momentami nie wierzę że jestem w ciąży, dlatego z niecierpliwością czekam wtorku, żeby chociaż lekarz potwierdził. Testy testami, ale odczucia są różne. Nie zazdroszczę Wam dziewczyny tych wszystkich plamień, u mnie w rodzinie póki co nic takiego się nie zdarzało, więc nie bardzo to sobie wyobrażam. Trzymajcie się dzielnie i uważajcie na siebie.
 
Do góry