reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Stokrotka gratulacje! A jak Ty sie czujesz? Opieka ok tam u Was?

Maja kciuki zeby oksy dala rade i zebys dzis tulila malenstwo. Krzykami sie nie przejmuj bo kazda z nas ma inny prog bólu a jesli krzyki maja pomoc to czemu nie ;-) w koncu to porodowka i nikt sie nie zdziwi ;-)
 
reklama
An82 przykro ze o taka rzecz poszlo :-( przytulam Cie. My sie ostatnio tez o prawie kazda *******e klocimy. Pralki moj nie dotyka bo mamy ja 2 lata i prania nigdy nie wlozyl ale o niewyczyszczone odplywy czy przytkane krany to juz tak ze o balaganie nie wspomne... BTW ja w pralce nie ukladam tylko wrzucam skotlowqne bo sie lepiej dopiera i wywaza przy wirowaniu wg mnie.;-)

Na koncowce tez wiekszy stres. Moze sie udziela i jemu... Wieksza odpowiedzialnosc za rodzine, kolejna dzidzia...
Kciuki zeby sie jakos poukladalo.
 
Dorex, karolina 19 xm, Anianka, Hircia, e_mi, marionnetka, ewa D, stokrotka Mega GRATULACJE i duzzzzz zdrówna i milosci:-) jeśli ktoras z mam pominąłem to proszę o wybaczenie, ale Alicja pochłania i absorbuje cały czas, ale jakże przyjemnie jest żyć we trójkę. ....jeszcze raz gratuluję, innym dziewczynom życzę lekkich porodów i małych stresów i ja podobnie jak Mokito uciekam na zamknięty, bo czasu mało żeby ogarnąć forum:-D
 
Stokrotka gratulacje! A jak Ty sie czujesz? Opieka ok tam u Was?

Maja kciuki zeby oksy dala rade i zebys dzis tulila malenstwo. Krzykami sie nie przejmuj bo kazda z nas ma inny prog bólu a jesli krzyki maja pomoc to czemu nie ;-) w koncu to porodowka i nikt sie nie zdziwi ;-)

zaraz po porodzie odsyłają do hotelu przyszpitalnego :eek: , poza tym sprawdzają dziecko dopiero 2h po urodzeniu, lekarz dopiero w 2 dobie, reszta badań jeszcze później :no:

Stokrotka serdeczne gratulacje jaka ciupinka z Gabi :)

no taka jakaś krótka :sorry2: ,ale stopy ma duże :szok:
 
Ja na tej patologii zwariuje. Do terminu mam jeszcze tydzień a ordynator mówi że bez dziecka mnie nie wypuszcza. Jestem przerażona z dnia na dzień coraz bardziej się boję porodu. Jak się tu naslucham to wszystkiego się odechciewa.
 
reklama
Marionetka gratki:)
Stokrotka gratulacje!:) jak to po porodzie wysyłają do hotelu przyszpitalnego?:O znaczy nie leżałaś w szpitalu?
Maja staraj się nie słuchać;) głowa do góry:)wyjścia już nie ma, trzeba urodzić :D
 
Do góry