reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łysieje😱😭 4msc po porodzie

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Dziewczyny, jestem 4 msc po porodzie. Włosy zaczęły wypadać mi już jakiś czas temu może z 3tyg może miesiąc. Ale teraz One są wszędzie!!! Dosłownie wszędzie!! Gdzie nie popatrzę moje włosy, nawet u córki w pampersie, na butelkach, na smoczku.. dziś zobaczyłam coś strasznego po umyciu włosów. Mam z dwóch stron prawie łyse zakola i widze ze już na grzywce mam prześwity.. to jest jakaś masakra!! Od dziś chodzę w rozpuszczonych włosach bo z przodu nie mam prawie wcale włosów!! Zaczęłam brać tabletki biotebal, myje szamponem babuszki (z ziołami) będę wsmarowywac we włosy napar z pokrzywy..ALE MOJE PYTANIE JEST TAKIE. Ile to jeszcze potrwa ??? Czy będę łysa jeszcze bardziej ?? Wstyd mi wyjść z domu.. 😭
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, jestem 4 msc po porodzie. Włosy zaczęły wypadać mi już jakiś czas temu może z 3tyg może miesiąc. Ale teraz One są wszędzie!!! Dosłownie wszędzie!! Gdzie nie popatrzę moje włosy, nawet u córki w pampersie, na butelkach, na smoczku.. dziś zobaczyłam coś strasznego po umyciu włosów. Mam z dwóch stron prawie łyse zakola i widze ze już na grzywce mam prześwity.. to jest jakaś masakra!! Od dziś chodzę w rozpuszczonych włosach bo z przodu nie mam prawie wcale włosów!! Zaczęłam brać tabletki biotebal, myje szamponem babuszki (z ziołami) będę wsmarowywac we włosy napar z pokrzywy..ALE MOJE PYTANIE JEST TAKIE. Ile to jeszcze potrwa ??? Czy będę łysa jeszcze bardziej ?? Wstyd mi wyjść z domu.. 😭
Też mi się zrobiły zakola...
Nie będziesz łysa! :) mi też włosy wypadały dość długo po porodzie i pamiętam że mojej bratowej też. Od pół roku zaczęły mi rosnąć teraz jak mam kucyka to te co odrastaja wylatuja z gumki.
Dziewczyny, jestem 4 msc po porodzie. Włosy zaczęły wypadać mi już jakiś czas temu może z 3tyg może miesiąc. Ale teraz One są wszędzie!!! Dosłownie wszędzie!! Gdzie nie popatrzę moje włosy, nawet u córki w pampersie, na butelkach, na smoczku.. dziś zobaczyłam coś strasznego po umyciu włosów. Mam z dwóch stron prawie łyse zakola i widze ze już na grzywce mam prześwity.. to jest jakaś masakra!! Od dziś chodzę w rozpuszczonych włosach bo z przodu nie mam prawie wcale włosów!! Zaczęłam brać tabletki biotebal, myje szamponem babuszki (z ziołami) będę wsmarowywac we włosy napar z pokrzywy..ALE MOJE PYTANIE JEST TAKIE. Ile to jeszcze potrwa ??? Czy będę łysa jeszcze bardziej ?? Wstyd mi wyjść z domu.. [emoji24]
 
reklama
Miałam ten sam problem po pierwszej ciąży i teraz po drugiej się powtarza. Jestem 5 miesięcy po porodzie. Wypadają garściami. Wcueralam w głowę wcierki bioxine i mi bardzo pomogły. Włosy szybko odrosły. Teraz też wcieram. Można kupić przez internet
 
Dziewczyny, jestem 4 msc po porodzie. Włosy zaczęły wypadać mi już jakiś czas temu może z 3tyg może miesiąc. Ale teraz One są wszędzie!!! Dosłownie wszędzie!! Gdzie nie popatrzę moje włosy, nawet u córki w pampersie, na butelkach, na smoczku.. dziś zobaczyłam coś strasznego po umyciu włosów. Mam z dwóch stron prawie łyse zakola i widze ze już na grzywce mam prześwity.. to jest jakaś masakra!! Od dziś chodzę w rozpuszczonych włosach bo z przodu nie mam prawie wcale włosów!! Zaczęłam brać tabletki biotebal, myje szamponem babuszki (z ziołami) będę wsmarowywac we włosy napar z pokrzywy..ALE MOJE PYTANIE JEST TAKIE. Ile to jeszcze potrwa ??? Czy będę łysa jeszcze bardziej ?? Wstyd mi wyjść z domu.. 😭
Też mi się zrobiły zakola, miałam też ten problem po porodzie. Zaczęłam brać witaminy vita. pil mama naprawdę efekty po tym były , i codziennie wieczorem wcieralam w skórę głowy wcierke Jantar, tak sporo, nie żałowałam, kosztuje w rossamanie ok 13 zł. Po miesiącu stosowania efekty były, zaczęły wyrastać nowe włoski, a wypadały mi strasznie całymi garściami, aż płakać się chciało
 
Rozwiązanie
Do góry