reklama

Maclaren Techno XLR - gdzie ma VIN??

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez ewcia.83, 19 Wrzesień 2013.

1. ewcia.83

ewcia.83 Fanka BB :)

Witam szanowne posiadaczki Maclarenów Techno XLR.
    Ten wózeczek to mój nowy nabytek. Wózek super, ale ja tu nie o tym. Chciałam go zarejestrowac na stronie producenta a tam żądaja numeru VIN. Powinien być na ramie. Oglądam i oglądam i nie widzę. Podpowiedzcie mi gdzie jest u was, bo albo jestem ślepa albo trzeba mi będzie się poprzepychac ze sklepem internetowym, w którym go kupiłam. Z resztą nie omieszkam go na tym forum "nie polecić" jesli się okaże że sprzedali mi jakiegoś bubla.

2. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Na ramie od sporu, pod koszem -sprawdzałaś?? Masz nowy model??

3. reklama
  4. ewcia.83

Tak, nowy model. Dodzwonilam sie w koncu do tego sklepu, tez twierdzą ze powinien byc na spodzie ramy, na rurkach o kwadratowym przekroju....ogladam ogladam i nie widzę. ..chyba mam nadzieje ze siłą woli ta nalepka mi się pojawi. Mają mi niby numer i nalepke dosłać...:/ Zobaczymy

5. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Powinna być tam, jeśli jej nie ma to niedobrze, bo nie zarejestrujesz siena stronie by zyskać dozywotnia gwarancję na stelaż:-( Tzn pewnie nic się nie stanie, bo te wózki się raczej nie psują, ale lepiej żeby była.

6. ewcia.83

Też bym wolała zeby była bo w końcu kupiłam i zapłaciłam za nowy wózek w legalnej dystrybucji. Brak numeru zauwazyłam własnie jak chciałam ramę rejestrować. Mam nadzieję, ze się nie zepsuje bo załatwianie reklamcji z tym sklepem w taki sposób jak dotychczas to załamka totalna.

7. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Póki co masz dwa lata gwarancji na podstawie karty gwarancyjnej/paragonu i tu łaski Ci nikt nie robi. Ale faktycznie lepiej wyjaśnić tą sprawę, bo to dość dziwne, ze on nie ma tej naklejki. Ja obecnie mam już drygiego maclarena i nic w nich mi się nie zepsuło.
    W chwili wonej zapraszam na bloga - link w sygnaryrce :)

Poleć forum