reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

dostałam okres równo po roku, a miało być tak pięknie, jak mi obiecywał ginekolog.... widać nie zna się :) Namawiał mnie do wkładki , 400 zł nota bene, polecacie? Mdła ja tam w pełnie wierze, a moja teściowa to dopiero maniaczka faz księżyca, nie posadzi nic jak księżyc nie taki, wlosów nie obcina po pełni, mówię wam czad, ma kalendarz z tymi fazami i żyje według harmonogramu:)
Co do wścieklizn malizn mój też to ma szczególnie jak jest śpiący, w ostatecznym pojedynku przegrywam biorę na ręce tule , lule a on śpi 5 min, a ja wściek, leży obok po takiej akcji i bawi się rączkami, kurde słodki jest i ten jego uśmiech, wybaczam mu wszystko, za to jego tata ostatnio doprowadza mnie do szału.

Miałam nie pić mleka po chyba nie trawię laktozy wydyma mnie po tym i mam brzuch jak balon, ale uwielbiam płatki kukurydziane z zimnym mlekiem i kakao i one dziś na mnie tak patrzyły i przegrałam z nimi, słaba jestem , a tak sobie obiecałam , ze nie będe żreć, co się zmieszcze do kiecki co sobie kupiłam na chrzest , wprawdzie w szmateksie, ale taka piękna i dopasowana :):):) jeszcze szpilek szukam, byłam ostatnio w butach wszystkie za 29 zł:) ale tam robią buty na słonie wszystkie mi wyskakiwały, no nic trzeba będzie iść do ccc i wydac więcej, tyko szkoda na jeden raz , bo ja nie szpilkowa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mdła...ja z kolei tez mam ochotę wypchać moje miauczące futro..bo od północy do 2 łazi i drze mordę nie wiadomo o co... złośliwa jest i budzi Janka....

Czasem to mam myśl zeby ją dosłownie oddać bo nie przez dziecko nie śpie tylko przez kota...
 
My zawsze straszymy zwierzyniec:szklane oczka juz zamowione!Juz w drodze! :-D Ale sa tacy slodcy jak sie poloza obok siebie na kanapie i spia...Za chwile jedno sie obudzi,da po lbie drugiemu-prawdziwe kochajace sie rodzenstwo :-D

Wiolonczela ja tez nieszpilkowa ale wyznaje zasade,ze kazda kobieta powinna miec w szafie porzadne szpilki.I kupilam sobie takie wydajac 150zl lat temu kilka.I mialam je raz! :-) Ale w razie potrzeby-posluza;-)

Ewcia jak w klamocie Malizna jezdzila to ja tak kladlam.I to dzialalo.Wychylala sie,zagladala az sie tak zmeczyla,ze zasypiala :-D Ale Glodomoria jest naprawde silna.I duza w dodatku.Wiec moze dlatego?W kazdym razie nie zaszkodzi sprobowac.Chyba ze dziecko w ogole nie lubi lezenia na brzuchu i dozna eksplozji histerycznej :confused:

Elajar ja juz kidys pisalam.2-latka+blizniaki?Jestes wieelka :)
 
Ostatnia edycja:
kurde ja też tu zaglądnełam pierwszy raz od dawna i widzę że forum świetnie sobie bez nas radzi :) Mam tylko szybką wiadomość do AGARY, jak to przeczytasz to proszę odezwij się do marciosz, bardzo byśmy cie chciały zaprosić na naszą grupę na FB
 
..............
 

Załączniki

  • P8168815.jpg
    P8168815.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 51
  • P8078677.jpg
    P8078677.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Forum jakoś przędzie. Raz głośniej raz ciszej ale i tak za czasów ciążowych to był tu młyn w porównaniu tego co teraz :)

k.a.j.a moze nie znasz, a ja mam wrażenie jakbym znała, bo przez ciążę podczytywałam. Teraz żałuję że od razu nie zaczęłam pisać, bo miałabym okazję was wszystkie bardziej poznać. Wstyd mi za siebie :zawstydzona/y:

Fajnie, że wpadłyście.

Ja z młodym dziś wybrałam się do mamy. Zawsze to jedne ręce do noszenia więcej. Wścieklizny ciąg dalszy... :/

wiolonczela - ja na popologowej wizycie u ginki miałam pogadankę antykoncepcyjną, ale jakoś do wkładki się nie przekonam. Na tabletki tez się jeszcze nie zdecydowałam. Brałam za młodu i wydaje mi się, ze dlatego miałam pózniej problem z zajsciem. Chociaz ginka mówiła, ze to raczej dlatego ze przytyłam :( Na razie troszkę na ryzyko. Tylko mi oferowała jakiś implant za 1000 zł :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczątka :)
Mnie też na chwilę przywiało.
U nas wszystko dobrze, Mała właśnie zasnęła na macie. Duży obudził się, ale oznajmił, że jeszcze "się nie wyśpił" i padł koło mnie na kanapie ;)

Może Wasze marudki przechodzą jakiś skok rozwojowy i dlatego im nic nie pasuje?
 
Do góry