reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

kaja..maluchy przeslodkie...takie do schrupania..

ja biore tabletki..Azalia sie chyba nazywaja..ale nie wiem po co wlasciwie bo libido mi spadlo ponizej zera...moze przez te tabsy..dziewczyny ktore je zazywaja smialy sie ze na tym polega ich antykoncepcyjnosc..bo sie nie chce :-)
 
reklama
jak najbardziej możecie pisać do marciosz jesli chcecie przystąpić do grupy, tylko my te najbardziej aktywne forumki z okresu ciazy dodajemy :)) a co do Agary, to nie wiem czy jej tak dobrze... heh :(
 
Czesc laseczki ;-)jejciu ale mnie tu dawno nie bylo,nie moge sie ogarnac jak zwykle.u nas w miare ok,maly rosnie juz wazy 6400g wczoraj bylismy na szczepieniu i dzisiaj taka maruda ze szok powoli mi rece odpadaja :-(a tak to maly ma problemy kupkowe tydzien potrafi nie robic ale dostalismy wczoraj od lekarza syrop i mam nadzieje ze sie unormuja.
 
no właśnie przywiało jak na jakiś apel... :-) ale dziewczyny macie racje...odwiedzajcie odwiedzajcie..jest weselej... miło was poczytać po długiej przewie...szkoda że na bieżąco nie wiemy co u was.... a co u cytryny... dawno nie zaglądała.... poczytuję ją na matulu i nawet się udzielam ;-) więc i ona mogła by tu wpaść wrzucić zdjęcie Matiego i popisać troszkę...ale pewnie zajęta pisaniem pracy ;)

u nas też kupka raz na jakiś czas... a potem wielkie stękanie... my na szczepienie jakoś we wrześniu...to już trzecie będzie... na ostatnim młody ważył prawie 7,5kg... teaz mam wrażenie że ma powyżej 8 bo normalnie plecy i stawy mi wysiadają...

Dziś nici ze spacerku...wczoraj narzekaliśmy że gorąco..dziś przyszedł deszcz i zimno....więc na spacer nie pójdziemy bo popaduje od czasu do czasu....
 
Camel piekna waga-a ile mial jak sie urodzil.bo mi wczoraj pielgniarka powiedziala ze malo przybiera bo w ciagu 6 tyg przybral 900g.ech z ta kupa to u nas przesrane jednym slowem ale wczoraj po syropku zrobil bez niczego,dzisiaj jeszcze nie bylo ale caly czas sie krzywi przy baczkach:-(wogole walczymy z goraczka od nocy po tym szczepieniu niby nie ma duzej bo nie przekracza 38,5 stopni ale widac ze sie meczy takze czopki w uzyciu sa.
 
Urodził sie miał 3700g spadł do 3400 przy wypisie...a teraz szaleje z wagą ;-) wielkoludzik...a co za syrop na kupke macie? nasz też ma problemy brzuszkowo kupkowe...bączki z wielkim trudem pusza...jest bąk i płacz...napinanie sie i w ogóle..myślałam że po skończonym 3 miesiącu już mu przejdzie...a tu widzę że się nie zanosi...
 
reklama
Syrop to Lactulosum.no u nas tak samo jest z tymi kupami,a wlasnie jakies 2 tyg temu sie zaczely co pare dni i to juz masakra byla,w nocy spac nie mogl bo go baki budzily.
no to faktycznie szaleje moj mial 3920 a teraz te 6400 i niby jest na dolnej granicy wg tej baby i mam kontrolowac ta wage.ale i tak klusek jest i faldki ma na nozkach i juz mi ciezko go nosic kregoslup mi wysiada powoli.kurcze starosc nie radosc bo moj starszy w jego wieku mial 6800 a w 4 miesiacu 8kg iciezko mi nie bylo a tez z waga szalal ale on to na mm byl a Oskar na cycku wiec pewnie tez inaczej przybierac bedzie.
 
Do góry