reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziewczyny wielkie dzięki za wsparcie - już powoli dochodzi do mnie,ze ta cc ,mnie chyba nie ominie , z drugiej strony nie chciałabym zadnych komplikacji i dzidzia najwazniejsza . U mnie wskazaniem jest większy brzuszek od glowki - mala kluska mi w brzuchu urosła :-) i wole od razu mieć chyba ta cc niż w trakcie by miało zacząć zanikac tętno , to wtedy dopiero stres .
 
reklama
Dziewczyny , a jeszcze z innej beczki - czy jak mialyscie cc to wasi mezowie dostali 14dni zwolnienia na opieke nad dzieckiem starszym czy zona czy cos takiego? bo wiem,ze jest cos takiego ale jak czytam o tym to wiele nie mogę wydumać :-)
 
Agara - zycze duzo sily i wytrwalosci. Wierze ze rehabilitacja przyniesie rezultaty!

Joasia - przepraszam ze narobilam Ci smaku. Ale powiem Ci ze gofry nie poprawily mi humoru - ja chce juz rodzic!!!!!
 
Marja zdecydowanie najważniejsze dziecko każdy ból mija.
MOj maz miał 14 dni na nowo narodzonego od momentu urodzenia liczył sie czas tych 14 dni, jak wyjdziecie w 5 dobie, to zostanie mu 9 dni.
Agara co z Twoim maleństwem , pamiętam że bardzo chora byłas podczas ciazy i operacje chyba miałas , to wynik tego?
 
Agara kochanie nie wiem co Ci powiedzieć, bardzo jest mi przykro z powodu twojego maleństwa ale pamiętaj że ono też bardzo pragnie być kochane, jest ci na pewno ogromnie ciężko i żadne słowa nie sprawią że będzie łatwiej, jednak na forum jest wiele mam z dzieciaczkami które mają problemy zdrowotne, na pewno znajdziesz tu dużo wsparcia w trudnych chwilach ... Trzymaj się słońce i pisz do nas po to jesteśmy tutaj :*
 
I tego życzę wszystkim ja niestety tyle szczescia nie miałam :( nigdy nie przepuszczałam że narodziny dziecka mogą być tak smutne .... :-(

a macie jakieś wsparcie?
A synek na pewno dostarczy wam masę radości.

Wiolonczela duzo lepiej, ale musiałam też odstawić soję, Matylda za czosnkiem nie przepada. No i codziennie po tej jednej butli mm delikatnie ją wysypuje, więc będę musiała lekarza o bebilon pepti poprosić, lub coś w tym rodzaju.

Na razie usiłuję ćwiczyć cyce laktatorem i je pobudzić, ale Ptysia nie lubi konkurencji
 
Joasia - przepraszam ze narobilam Ci smaku. Ale powiem Ci ze gofry nie poprawily mi humoru - ja chce juz rodzic!!!!!

PolaTola nic sie nie stalo, najwyzej bede sie slinic przez sen :-) Twoje 3 dni poslizgu to jeszcze nie tak zle, ja mysle ze do stukniecia 41tc sie wyklujemy. Dziewczyny na innym watku nie mialy wcale objawow, a jak juz sie zaczely to byly to te wlasciwe porodowe. Takze wszystko jest mozliwe :tak: &&&&&&&&&&&
 
Zapominajka, a Nan Pro HA? Nam pediatra poleciła, ale.stwierdziłam, że nie będę na zapas kupować, bo Mati MOŻE MIEĆ KIEDYŚ ALERGIĘ. Bzdury... Jak ma.mieć, to i tak nic nie poradzę. No i Nan Ha kosztuje ponad trzy dychy za 350 g, a zwykły niecałe 20... A Bebilon Pepti to jaki? Z koma piszę, niewygodnie mi się sprawdza :p

Agara, psychicznie czujesz się już troszkę lepiej, niż ostatnio? Mocno ściskam!
 
reklama
HEJKA

Agara - to przykre ale musisz dac sobie rade dla twojego synka on potrzebuje milosci... Jesli czujesz ze nie bedziesz mogla pokochac i ciezko ci z akceptacja, to moze zapisz sie do jakiegos specjalisty, dobrego psychoologa.. Mi pewnie tez bylo by ciezko z akceptacja i ciezko bylo by mi zyc i na bank wyladowala bym w psychiatryku ale cos bym robila w tym kierunku zebym byla mimo tego szczesliwa i ja i dziecko. A jak Twoj partner, rodzina.... pomagaja Ci? Wspieraja Cie? Wygadaj sie nam to tez ponaga, posraramy sie pomoc jak tylko mozemy.


DZISIAJ MOJE BABY MA 2 TYG ;))) ahh kiedy to zlecialo przeciez ja wczoraj rodzilaaaaaaaaam ;Oooo

dwupaki - ja nam nadal zacisniete &&&& oby szybko bylo PO, a tak w ogole to chyba malo was zostalo 4? 5?

Zauwazylam ze malo osob juz tu przesiaduje i o wiele wiecej dzieje sie na fb tak ze kto jeszcze nie dołączył do nas to pisać wiadomość prv do marciosz ze swoimi danymi i wtedy ona wysyła zaproszenie. Na fb wszystko jest prywatne i tylko nasza grupa widzi co kto i kiedy pisze.


CC TO ZBAWIENIE chociaż nigdy nie miałam ale z opowieści koleżanek i brata żony, poród sn jest wiele gorszy........ Szkoda że mnie nie zabrali na stół by mnie rozkroic ;( takie porody w meczarni nie powinny mieć miejsca w tych czasach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry