reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Noelle kciuki!!!
my 3go mamy usg brzuszka...

u mnie noc koszmar,wstawałam do Matyldy 6 razy!!!
dobrze,ze słońce wyszło... i że jutro wolne to S. mnie wspomoze...
ehh...
 
reklama
Julka a musisz się ograniczać? Czy wolno ci jeść wszystko?

Nanu współczuję.

Cytryna Bebilon Pepti jest dla dzieci, które nie tolerują białka mleka krowiego m.in. Producent jakoś te białka rozbija, że stają się dla dziecka przyswajalne. To mleko bez recepty chyba też można kupić, ale jest droższe. No i z tego co pamiętam śmierdzi i jest niesmaczne. Zobaczę co lekarz powie. Może uda mi się mm odstawić.
 
Ostatnia edycja:
Zapominajka, teoretycznie nie muszę się ograniczać i mogę jeść wszystko, ale Dominik chyba ma problemy z gazami bo czasem pręży nóżki, więc wyeliminuję kapustę, kalafior, cebulę itp.

pediatra kazała ograniczyć nabiał, bo może nie trawi krowiego mleka, ale to gdybanie i jem twaróg, ser żółty bo lubię i będę obserwować;-)
 
łii i po pierwszej nocce w domu :) karmelka się spisała dzielnie wstawała 3 razy co 4 godziny a ostatecznie pospaliśmy do 8:30. Teraz już posprzątane i czekamy na położną środowiskową :)
 
Julka, dziewczyny pisały o tym, że gazy u dziecka to rzecz normalna, jeśli dzieciątko jest jeszcze tak małe, i wynika to z niedojrzałości układu pokarmowego, a niekoniecznie z tego, że zjadasz cebulę czy kapustę :tak:
 
citrus, dzięki za info!

kurde, a ja myślałam że kalafiorowa którą dostaliśmy w szpitalu tak zmasakrowała brzuszek bąbelka, bo miał straszną nockę po tym obiedzie szpitalnym:baffled:


generalnie założyłam, że pierwsze 2 tygodnie nie będę wprowadzać produktów wzdymających, żeby jelitka się "dostosowały", a potem powoli zacznę wprowadzać wszystko:tak:

np. jedną kanapkę z pomidorem na kolację czasem jem i nic się nie dzieje:-)
 
Zapominajka to co Ty jesz? mój tez tak wypryszczony jakby dojrzewanie przechodził , może tez odstawie ten nabiał, tylko co wtedy jesc?
 
Dziewczyny - dziękuję za kciuki - ja już na prawdę mam dosyć być dwupakiem! :no: Chyba to hormony, ale płakać mi się chce!!!

Sembo – fajnie że już w domu w komplecie jesteście :tak: Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę!!!! :-D

Minervaa – u mnie wczoraj też była mizeria :tak: Ale mojemu synkowi chyba smakowała bo nie zamierza wyłazić :szok:

Noelle – kciuki za USG!!!

Ardzesh – uświadomiłaś mi że tylko dziś i jutro jest maj Łaaaaaaa Julek wyłaź!!!!!! :angry::angry:

Citrus – nie łam się. Wakacje dopiero się zaczną, to Twoi rodzice będą przyjeżdżać do wnuka! :-D
 
reklama
Do góry