reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Zapominajka - michał miał niby skaze bialkowa (nie potwierdzona przez żadne badania) miał mleko na receptę bebilon pepti, mleko przynajmniej jako jedyne z mlek dla alergików miało jakiś smak.... Bez recepty 36 zł puszka z recepta 13 zł. Ja latalam co tydzień po recepty po kilka opakowań. Co się później okazało wcale to nie była skaza bialkowa tylko atopowe zapalenie skóry, potwierdzone przez dermatologa.... Jak to wyglądało u Michala? Miał na policzkach czerwone plamy... drapal je do krwi i strasznie brzydko to wyglądało strupy mu się robiły.
 
witajcie!!!
Dominik zasypia już godzinę!!! a ja muszę lecieć do szkoły zanieść podanie o świetlicę dla córy. o 8-11 już miałam rehabilitacje domowe- logopedka u małego, potem pojechałyśmy do miasta na bioderka Marty. niestety ma niewykształcone i trzema będzie popracować.... byłam w MOPSie po podanie na becikowe i świadczenie na małego, odebrałam zdjęcia u fotografa... ach sama bieganina od rana!!

ardzesh znam Weidera, ale nie mogę stosować ze względu na wypadające dyski w kręgosłupie... w ogóle brzuszki odpadają...

Zapo życzę ci siły!! ja też padam więc rozumiem cię doskonale..

Aska moja mała też się łuszczyła i jakieś 2 tygodnie to trwało.

Cytrynka NIE DAJ SIĘ OSPIE!!! ja dziś też spacerek po mieście miałąm z nosidełkiem! a dominika za rękę... O RETY!!!

Sembo ja się paprałam po cc i po sn się papram, już mi wszystko jedno jaki poród, ważne byleby zakończony sukcesem:)

julka a zapiekanka makaronowa z szynką? sznycle pod beszamelem? marchew z groszkiem na parze z rybą? ja tam nawet smażone albo podpiekane czasem zjem i jest ok:)

Marta też miałą pokarmówkę na twarzy. od potówek różni się tym że te są pojedyncze a pokarmówka to taki grysik pod ksórą i dużo tego, pomaga sudokrem!!! pół godziny z kremem a potem trzeba pieluszką złuszczyć i natłuścić.
 
Witam kolejny juz dzionek w dwupaku. Moja mala widocznie ma tam za dobrze ;) w nocy mialam bardzo lekkie "okresowe" bole, wiec przynajmniej wiem, ze cokolwiek sie tam dzieje. Zauwazylam tez, ze juz drugi wieczor z rzedu na wkladce pojawil sie taki pojedynczy bialy ciagnacy sie glucik ;) czy to moga byc jakies kawalki czopa, ktory sobie tak powoli wypada? Bo ilosc sluzu jest zwiekszona jakos od poltora tygodnia, ale zawsze ma kremowata konsystencje. No nic, czekamy dalej.
 
kochane me wywnętrzyłam się w opowieściach z porodówki więc miłej lektury, ja spadam do lekarza bo znowu ciśnienie mi skoczyło i będą leki jednak, a potem do centrum po kilka rzeczy do sklepu, będe później :)
 
j-ulka w moim repertuarze jest tak:
zupy niezabielane - jarzynowa, pomidorowa, ogórkowa małokwaśna, krupnik, itp

na drugie: ryba na parze z ziemniakami i duszonym szpinakiem/surówką; gulasz z udźca indyka z kaszą i surówką lub buraczkami; gotowane z marchewką udko i potem oba pokrojone i wymeszane z ryżem, makaron ciemny ze szpinakiem i suszonymi pomidorami; gołąbki bez kapusty z ziemniakami i surówką; pulpeciki drobiowe w sosie koperkowym i kasza; gotowane mięso z indyka z zupy z ziemniakami/kaszą i surówką, ryż z pieczonym jabłkiem
 
Dziewczyny! Wody zaczęły mi odchodzić!!! :szok::szok::szok:
Od rana miałam leciutkie skurcze (ból jak na okres) a nagle chlup! Wlazłam do wanny i zadzwoniłam do położnej. Mam jechać do szpitala - na 16 mam zarezerwowaną salę porodową. A. wraca z pracy, będzie za pół godziny.

Trzymajcie kciuki!!!

joasia - to pewnie czop Ci odchodzi :tak:

Sembo - idę czytać Twoją opowieść :-D
 
Pola Tola Trzymaj się !!!!


Ja mam w piątek cc - jutro do 13stej mam się polozyc do szpitala .Boje się ale ta cc dla dobra wszystkich . A jakby się cos wcześniej zaczelo , mam skierowanie na cc .Dzis dzień pod wrazeniem wiec się nie zdziwie jak mnie cos chwyci.
 
reklama
Do góry