reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Maja 6 wrzesień 3,150g 54cm godzina 14:05 Busko-Zdrój

Dołączył(a)
10 Lipiec 2005
Postów
4
Rozwiązania
0
Maja 6 wrzesień 3,150g 54cm godzina 14:05 Busko-Zdrój
Urodziła sie wieelkim krzykiem, co do punktacji to same 10teczki niestety nie mam jeszcze fotek ale postaram się o nie w najbliższym czasie pozdrawiam wszystkich i wszystkie
Bartek
 
reklama

Vitall - Doda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2005
Postów
513
Rozwiązania
0
:) :) :) NAJSERDECZNIEJSZE GARTULACJE :) :) :)
Życzę Wam samych radosnych chwil na nowej drodze życia :) abyście zawsze byli szczęsliwi :) i by kazdy dzień przynosił Wam mnóstwo niespodzianek :) Tylko tych pięknych :)

Czekamy na fotki :)
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry