reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja dziś u lekarza byłam i mój Synek w 34 i 4 ma 2800. Niezła z niego kulka będzie hehe. Na szczęście wszystko w normie i przepływy tez. Szyjka mi się skróciła do 25mm ale twarda i zamknięta. MAŁY musi tam jeszcze posiedzieć przynajmniej 4 tygodnie. Tylko martwię się jaki on duży będzie hehe
 
Witajcie... ja wczoraj miałam wizytę u położnej. Tak mnie ponaciskała, bo musiała mieć pewność, że Mała na pewno główką w dół jest odwrócona. Dostałam ulotki a propos przygotowania do porodu i tego, co się będzie działo po.

Znalazłam wczoraj w sieci zabawne zdjęcia z pierwszych sesji maluszków... Link do: Te sesje zdjęciowe z dziećmi nie do końca się udały...

Ktoś napisał, że Maui już na oddziale? No to trzymam kciuki :)
 
A ja właśnie słyszałam, że porody po oxy są dłuższe i cięższe. Wiadomo, że wszystko tez zależy od tego czy to pierwszy poród czy kolejny no i ogólnie od reakcji. W każdym razie ja męczyłam się 8 godzin z kroplowka.
 
Ja z oxy też długo rodziłam, bo jakoś na mnie nie działało ;) gdzieś o 7-8 mnie podpięli, a urodziłam przed 15. W międzyczasie dostałam jeszcze czopki na wywołanie, był prysznic, piłka, spacerki. Pomogło dopiero przebicie pęcherza. Mój lekarz stwierdził, że sam by nie pękł, bo był taki gruby ;)
 
Ja mam dzisiaj cały dzień taki brzuch twardy, dodatkowo boli mnie krzyż i ciężko mi się chodzi. Mąż po pracy wziął syna dwór bo ten już był niemożliwy. A tyle planów na dziś miałam. Udało mi się zrobić dwa małe prania, które suszy się na słońcu.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry