reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja nie wiem czy zdecyduje się na drugą ciążę, jeszcze nie doszłam do siebie bo tej, muszę usunąć żylaki i wycięli mi pół tarczycy z guzem który mi urusl w ciąży. Poza tym jesteś my z mężem sami i a praktycznie wygląda to tak że on switkiem jedzie do pracy,wraca ok 17 i jest wyrąbany, i wszystko jest na mojej głowie,nie wyrabiam na zakrętach, jeszcze wróciłam do pracy na pół etatu. Ten pierwszy rok bardzo mi dał popalić, jeszcze jakbym miała mamę blisko to może byto inaczej wygladalo
 
reklama
Kochana moja ma w dzień jedną drzemkę tak kolo południa półtora h. Zasypia na noc okolo 21 i śpi do 7. W tym czasie sie przebudza i kręci. Najmiej 3 razy do niej wstaje.
 
Dziewczyny o której usypiacie dzieci w dzień i na noc i ile drzemek macie w dzień, i ile czasu spia. Wasze dzieci? Wybudzają się w nocy?
To zależy od humoru, dnia, czy chora. Ale tak przeważnie do spania idzie Zuza 19-20, w nocy budzi się tylko raz na butle (czasem to jest 1 w nocy czasem 4 nad ranem), i wstaje ostatnio ok 6 (chociaż był tydzień, że po 7 się budziła) :)
W dzień różnie - ale zawsze jest to jedna drzemka (o ile nie jest chora) o 10, 11 albo 12 ją kładę i czasem pośpi 3 czasem nawet te 4 godziny :D

Byłam wczoraj na usg - serduszko pięknie bije :D Końcówka 7 tc. Termin na 28 maja hihi :)
 
Dziewczyny o której usypiacie dzieci w dzień i na noc i ile drzemek macie w dzień, i ile czasu spia. Wasze dzieci? Wybudzają się w nocy?
Moja córcia, to nocny Marek, nie da się jej po prostu uśpić musi sama przyjść/sama chcieć, inaczej narobi krzyku i zejdzie z łóżka i tyle z usypiania. Idzie spać koło 22-23. Nie da się uśpić jej szybciej. Trzeba to jakoś przetrwać. W zasadzie od początku tak późno zasypiała na noc. Wkroczyłyśmy w regres snu, ale chyba od 3 dni wszystko się stabilizuje, bo wróciły drzemki w dzień i w nocy 2 pobudki. Jedna - wierci do i kręci ale cycka nie chce, zasypia. A druga na "cycy". Pobudka o 7-8.
 
Mój w dzień chodzi na drzemkę tak o 12:00 lub parę minut po 12. :)
Śpi różnie- 1,5 godz, 2godz, 2godz i 15 min, 2 godz. 45min.
Ma jedną drzemkę dziennie.
O 19:00 jest kąpany, wypija mleko, myjemy zęby i idzie spać. Mniej więcej jest to godzina 19:30-19:45.
Budzi się w nocy kilka razy.
Mleko pije jeden raz nad ranem. Też różnie- po 3:00, po 4:00, po 5:00.
 
U nas ze snem różnyło że szła na noc spać ok 20.00 a teraz potrafi nawet po 23 w nocy różnie się budzi. Jak idzie spać późno to wstaje o 10 a jak wcześniej to o 8.
W ciągu dnia ma jedną drzemkę i tu potrafi spać do2 godz. są też dni że śpi z 15 min :(
Byłam wczoraj na usg - serduszko pięknie bije :D Końcówka 7 tc. Termin na 28 maja hihi :)

Życzę spokojnych 9 miesięcy
 
U nas zrobiło się coś takiego że tylko mama i mama, i nie wiem co się stało, czy to.ma związek z moim powrotem do pracy, ale zostawiam ja tylko na 4 h. Jak jest z niania to spać nie chce, więc najczęściej usypiam ja ją, jak wracam czyli zasypia o 15 i śpi 1.5 h średnio. Faktem jest że spędzam z nią 2iecej czasu niż mąż więc może z tego? Nie chcę żeby trzymała się spódnicy mamusi bo potem będzie problem.. może taki etap teraz ma, nie wiem.
 
reklama
U nas zrobiło się coś takiego że tylko mama i mama, i nie wiem co się stało, czy to.ma związek z moim powrotem do pracy, ale zostawiam ja tylko na 4 h. Jak jest z niania to spać nie chce, więc najczęściej usypiam ja ją, jak wracam czyli zasypia o 15 i śpi 1.5 h średnio. Faktem jest że spędzam z nią 2iecej czasu niż mąż więc może z tego? Nie chcę żeby trzymała się spódnicy mamusi bo potem będzie problem.. może taki etap teraz ma, nie wiem.
Raczej etap bo u mnie jest to samo. :)
 
Do góry