reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Majowe mamy 2018

reklama

ewka2

Fanka BB :)
Rozwiązania
6
Witam wszystkie przyszłe majowe mamusie :) wczoraj na usg dowiedziałam się, że mam termin na 04.05.2018. :) mam nadzieje, że z czasem będzie nas tutaj przybywać, zapraszam :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
gratulacje dla Ciebie oraz przyszłych majowych mam:) obyście miały spokojne to 9 miesięcy:)

U

użytkownik 176

Gość
Hej, ja najprawdopodobniej też będę majowa, z wyliczeń wynika 27 maja, ale dokładnie lekarz mi potwierdzi 12 września na wizycie ;)

U

użytkownik 176

Gość
Oh, miał być 7, a nie 27. Nie wiem skąd mi to wyskoczyło :) nie no, wygląda na to, że jednak maj​

Hope

podwójna mama :-)
Rozwiązania
0
Jeśli wszystko się powiedzie to i ja zostanę znowu majówką. Mam taką wielką nadzieję. Z terminem jeszcze wstrzymam się do wizyty u lekarza ale wstępnie między 29.04-01.05.

Powodzenia majówki :rolleyes:

Dagaa11

Rozwiązania
0
W takim razie wszytkim życze powodzenia i spokojnych 9 miesięcy :*

Dagaa11

Rozwiązania
0
Witam, jeszcze raz zakładam temat tym razem w dobrym dziale :) Przepraszam administrację za pomyłkę :)

"Witam wszystkie majowe mamusie:) Wczoraj na usg dowiedziałam się, że mam termin na 04,05,2018 :) Mam nadzieję, że z czasem będzie nas tutaj przybywać, zapraszam :)"

reklama

Dagaa11

Rozwiązania
0
Proszę o niedołączanie do tego wątku, gdyż omyłkowo dodałam go do złego.działu. prawidołowy wątek "majowe mamusie 2018" znajduje się w dziale "PRZYSZŁE MAMY".

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
MB91 Majowe mamy 2020 29
I Majowe mamy 2020 871
F Majowe mamy 2018 0
dadzi Dzieci urodzone w maju 2017 17629
julita1212 Dzieci urodzone w maju 2016 12926
Do góry