reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Majowe mamy 2018

Temat na forum 'Majowe mamy 2018' rozpoczęty przez Dagaa11, 29 Sierpień 2017.

1. Dagaa11

Dagaa11 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkie przyszłe majowe mamusie :) wczoraj na usg dowiedziałam się, że mam termin na 04.05.2018. :) mam nadzieje, że z czasem będzie nas tutaj przybywać, zapraszam :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

• Lubię to Lubię to x 3
    • Kocham to! Kocham to! x 1
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  2. ewka2

ewka2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    gratulacje dla Ciebie oraz przyszłych majowych mam:) obyście miały spokojne to 9 miesięcy:)

3. reklama
  4. mamunia86

mamunia86 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Super!! Spokojnych tygodni ciąży!

5. nast95

nast95 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, ja najprawdopodobniej też będę majowa, z wyliczeń wynika 27 maja, ale dokładnie lekarz mi potwierdzi 12 września na wizycie ;)

6. Deleted member 176021

Deleted member 176021 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A nie 27 kwiecien?

7. nast95

nast95 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oh, miał być 7, a nie 27. Nie wiem skąd mi to wyskoczyło :) nie no, wygląda na to, że jednak maj ​

8. Hope

Hope podwójna mama :-)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli wszystko się powiedzie to i ja zostanę znowu majówką. Mam taką wielką nadzieję. Z terminem jeszcze wstrzymam się do wizyty u lekarza ale wstępnie między 29.04-01.05.

Powodzenia majówki :rolleyes:

9. Dagaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W takim razie wszytkim życze powodzenia i spokojnych 9 miesięcy :*

10. reklama
  11. Dagaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, jeszcze raz zakładam temat tym razem w dobrym dziale :) Przepraszam administrację za pomyłkę :)

"Witam wszystkie majowe mamusie:) Wczoraj na usg dowiedziałam się, że mam termin na 04,05,2018 :) Mam nadzieję, że z czasem będzie nas tutaj przybywać, zapraszam :)"

12. Dagaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Proszę o niedołączanie do tego wątku, gdyż omyłkowo dodałam go do złego.działu. prawidołowy wątek "majowe mamusie 2018" znajduje się w dziale "PRZYSZŁE MAMY".

Poleć forum