reklama

Majowe mamy 2018

Temat na forum 'Majowe mamy 2018' rozpoczęty przez Dagaa11, 29 Sierpień 2017.

1. Dagaa11

Dagaa11 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkie przyszłe majowe mamusie :) wczoraj na usg dowiedziałam się, że mam termin na 04.05.2018. :) mam nadzieje, że z czasem będzie nas tutaj przybywać, zapraszam :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

• Lubię to Lubię to x 3
    • Kocham to! Kocham to! x 1
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  2. ewka2

ewka2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    gratulacje dla Ciebie oraz przyszłych majowych mam:) obyście miały spokojne to 9 miesięcy:)

3. reklama
  4. mamunia86

mamunia86 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Super!! Spokojnych tygodni ciąży!

5. nast95

nast95 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, ja najprawdopodobniej też będę majowa, z wyliczeń wynika 27 maja, ale dokładnie lekarz mi potwierdzi 12 września na wizycie ;)

6. Deleted member 176021

Deleted member 176021 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A nie 27 kwiecien?

7. nast95

nast95 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oh, miał być 7, a nie 27. Nie wiem skąd mi to wyskoczyło :) nie no, wygląda na to, że jednak maj ​

8. Hope

Hope podwójna mama :-)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli wszystko się powiedzie to i ja zostanę znowu majówką. Mam taką wielką nadzieję. Z terminem jeszcze wstrzymam się do wizyty u lekarza ale wstępnie między 29.04-01.05.

Powodzenia majówki :rolleyes:

9. Dagaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W takim razie wszytkim życze powodzenia i spokojnych 9 miesięcy :*

10. reklama
  11. Dagaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, jeszcze raz zakładam temat tym razem w dobrym dziale :) Przepraszam administrację za pomyłkę :)

"Witam wszystkie majowe mamusie:) Wczoraj na usg dowiedziałam się, że mam termin na 04,05,2018 :) Mam nadzieję, że z czasem będzie nas tutaj przybywać, zapraszam :)"

12. Dagaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Proszę o niedołączanie do tego wątku, gdyż omyłkowo dodałam go do złego.działu. prawidołowy wątek "majowe mamusie 2018" znajduje się w dziale "PRZYSZŁE MAMY".

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie