reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
a to masz już USG przez brzuch? bo poobno jak jest USG dopochwowo to nie wskazane zeby z os towrzyszącą przychodzić :p
Nie, będzie dopochwowo, ale ginekolożka sama zachęcała, żeby zabrać męża, żeby mógł jak najmocniej brać udział w całej ciąży, żeby tworzył więź itp. Ale ma przygotowany telewizor na ścianie tak, że facet nie musi zaglądać na samo badanie 😃
 
witamy
no po takich przejciach to piękna nagroda się trafiła
oszczędzaj się, odpoczywaj, bo bliżniacza ciąża jest trudniejsza - trzeba zadbać o sobie ;)

gratuluje i ciesze się, że ci się tak poukładało :)


Ja teraz śmigam w pn po skierowanie na badania ;)
Pitole robie na NFZ.
Jesteśmy tym bardziej zaskoczeni, ponieważ podczas criotransferu był podany jeden zarodek, a tu taka niespodzianka, przez jakiś dobry tydzień musiałam się oswoić z tą informacją że nie jestem w dwupaku ale w trzypaku🤣

Idą te, ktore wyraziły chęć :)
Też Cie wrzucałam na prywatny 😊
A czy mogę prosić o dodanie na wątek prywatny?
 
Hej
Jestem po pierwszym usg. W sumie był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy.
Doktor powiedziała, że to może dlatego, że przesuniętą miałam w tym cyklu owulację. Gdzie wcześniej zawsze miałam ok 12 dc, tak w tym było to prawdopodobnie ok 18 dc. Tak więc muszę czekać do kolejnej wizyty. W sumie mogłam ją od razu umówić, ale nie wiem, czy poczekać 2 tygodnie, czy już za tydzień pójść? Jeśli chodzi o cierpliwość to wiadomo wolałabym wcześniej wiedzieć czy się tam coś pojawiło, ale z drugiej strony za 2 tygodnie więcej będzie wiadomo i nie wiem... Co byście mi doradziły?
 
Hej
Jestem po pierwszym usg. W sumie był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy.
Doktor powiedziała, że to może dlatego, że przesuniętą miałam w tym cyklu owulację. Gdzie wcześniej zawsze miałam ok 12 dc, tak w tym było to prawdopodobnie ok 18 dc. Tak więc muszę czekać do kolejnej wizyty. W sumie mogłam ją od razu umówić, ale nie wiem, czy poczekać 2 tygodnie, czy już za tydzień pójść? Jeśli chodzi o cierpliwość to wiadomo wolałabym wcześniej wiedzieć czy się tam coś pojawiło, ale z drugiej strony za 2 tygodnie więcej będzie wiadomo i nie wiem... Co byście mi doradziły?
Dobrze, że chociaż jest pęcherzyk ciążowy.
A za tydzień dr mówił, że będzie lepiej widać? Hmm... ja bym pewnie poczekała, chodź to niełatwe ... wiem.
 
Dobrze, że chociaż jest pęcherzyk ciążowy.
A za tydzień dr mówił, że będzie lepiej widać? Hmm... ja bym pewnie poczekała, chodź to niełatwe ... wiem.
No właśnie nie mówiła, powiedziała, że na razie tego nie skreśla, bo to po prostu może być jeszcze za wcześnie. Uznała, że beta dobrze przyrasta - ale wiadomo jak z betą bywa;)
Jak zaczęłyśmy liczyć to wyszło, że możliwe, że dziś to dopiero 5+1. Zatem wcześniej niż sądziłam
 
reklama
No właśnie nie mówiła, powiedziała, że na razie tego nie skreśla, bo to po prostu może być jeszcze za wcześnie. Uznała, że beta dobrze przyrasta - ale wiadomo jak z betą bywa;)
Jak zaczęłyśmy liczyć to wyszło, że możliwe, że dziś to dopiero 5+1. Zatem wcześniej niż sądziłam
znaczy 3+1 od owulacji
 
Do góry