reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

szok :no::szok: <*>
od razu pomyślałam o córce prezydenta - w ciągu chwili została sierotą - straciła oboje rodziców...
 
reklama
Cześć kochane. U nas pogoda też w żałobie, bo leje deszcz. Co tam u Was?

Pewnie Was to nie zainteresuje zbytnio dzisiaj, ale zmieniamy samochód, bo ten mój już tak rozklekotany, że naprawdę zaczęłam bać się o bezpieczeństwo swojego dziecka przede wszystkim. Zapłacony już zadatek i do soboty muszę sprzedać stare auto.
 
Witajcie dziewczyny

my niedawno wrocilismy od mojej mamy ogladalismy przylot ciala prezydenta i strasznie to wzruszajace a juz najbardziej jak ludzie kwiaty rzucali pod samochod:no::no::no: Bardzo ciezkie do ogarniecia...

panna migotka- a my dzis podjeclismy decyzje o sprzedazy wozka Adasia tzn tego 3 w 1 i chociaz bardzo bardzo jestem z niego zadowolona to jednak potem chcialabym inny albo Bartatine albo Roan Martita a obecnie nie planuje dzieci wiec kupilabym za to rower z fotelikiem dla malego i kaski i troche bysmy na tym skorzystali a ja chyba najbardziej:tak::tak::tak: musze zrzucic kg:tak::tak:
i trzymam kciuki zeby wam sie Udalo sprzedac auto:tak::tak:

ja robie kolacyjke i ogladamy bajki... mam nadzieje ze minie Adasiowi zle samopoczucie bo od 2 dni w nocy wymiotuje i nie wiemy co sie dzieje bo w dzien jest ok... i nic prawie nie jje od 2 dni

Milego Wieczorku...
 
Kamilka, my zrobiliśmy tak z naszą bartatiną - kupiliśmy za nią właśnie tego jeepa, chociaż strasznie było mi szkoda, ale doszliśmy do wniosku, ze cały czas je produkują, a jak nam wyjdzie dziewczynka, to kupimy inny kolor :tak:
Migotka, oczywiście, ze nas interesuje...a na co się zdecydowaliście?


ja już w pracy, kawusia się szykuje, a ja jakaś rozbita jestem...
 
Witam dziewczyny

Ja juz w pracy... pierwsza pacjentka dzisiaj juz byla wiec ja tak z doskoku..

anusiasac- no wlasnie ja wychodze z tego samego zalozenia wozki sa i co chwile jakies nowe ale teraz ten juz na nic mi sie nie przyda a przynajmniej posmigam sobie na rowerku:tak::tak: Jezeli wogole sprzedam bo kurka nie moge zdjec dodac od siebie z telefonu:baffled::baffled: no ale bede kombinowac..

U mnie znow radio chodzi i to co mowia o tych zwlokach to mam dreszcze:-:)-:)-( a najbardziej mi zal tego ze tej prezydentowej nie mogli znalesc i trzeba bedzie DNA:no::no::no:

Ja dzisiaj do 14.30 a nie wzielam sobie jedzenia chyba tu padne to jest tak jak sie szykuje 3 osoby naraz i biegiem:rofl2::rofl2: w dodatku dzisiaj Adas idac do zlobka chcial sam ze schodow schodzic a ja nie chcialam poniewaz ten akurat murek strasznie osikiwany przez psy:no::no: a ten jak na zlosc spadl z ostatnich 2 schodow i rekami pod ten murek a twarza w niego :confused2::confused2::confused2::confused2: Odrazu biegiem do zlobka i do umywalki:crazy::crazy:
 
Witam.
Migotka fajna bryka. Nie jeźdź już tym rzęchem, strach.
Historia uczy, ze nie ma odkładać wymiany klekotów na później.
kamilka- bardzo dobry pomysł. Ciuszki jak masz to też opchnij.
Też chce na lato kupić fotelik do roweru i pojeździć trochę z Dominikiem.Mnie rodzice wozili w takim wiklinowym.
 
hej

mi mama rower obiecała, tez muszę fotelik dla Modego kupić, Majkę do przedszkola a z młodym na rower. Ile te foteliki kosztują? szczerze to nie widziałam nigdzie takich tylko u ludzi na rowerach
 
reklama
Migotko fajny wybór, podoba mi się 323.

Cosmo taki fotelik kosztuje ok 110zł ( nie sądziłam ,że aż tyle). Dziś akurat widziałam na allegro bo szukam fotelika do auta.
 
Do góry