reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Już jestem, na poprawinach nie byłam i z wesela wyszłam po 22.
Miśka w kościele zgubiła na samym poczatku obrączkę pana młodego, znależli ją dopiero po ceremoni. Teść miał do mnie pretensje, że niby ja powinnam jej pilnować i po pijaku trochę przesadził, przez co całą noc prawie nie spałam. Tylko on mial pretensje, wszyscy obrócili to w żart i znak na udane małżeństwo. Także ja nie bawiłam sie wogóle.
Zdjęć też nie robiłam, ale jak dostanę jakieś, to wstawię na odpowiednim wątku.

To na tyle, ide odpoczywać.
 
reklama
Keyko szkoda mimo wszystko że na takiej uroczystości mimo wszystko musialąś sie tak denerwować , u nas jakoś zawsze tak bywalo że na weselach wszyscy sa happy i wszelkie waśnie mijają. U mnie na weselu rodzinka ze stony taty pokłócona strasznie sama sobie siadla razem :-D

Dziś byliśmy u mojej mamy Zuzie bawili a ja prawie caly dzień leże ,nie wiem jak bedzie w tygodniu bo czuje sie średnio ciekawie ,mam nadzieje że to przepowiadajace ,w sumie z zuza też sie o tej porze już pojawiły tylko moglam leżeć
 
Keyko to czyja obraczka sie zgubiła? Młodego czy młodej? Ceremonia bez zaobrączkowania była:-D to MIśka zrobiła piskusa,ale fajnie że sie znalazła,nawet i po ceremoni:-D:-D:-D:-p:-p:-p a teściem sie nie przejmuj,odpoczatku pisałaś że ciagle kłotnie przed słubem z przygotowaniami wiec na koniec tez musiało być jakies przypieczętowanie tego:-D:-D;-);-);-) Ważne że młodzi zadowoleni mimo wszystko:tak:

A my byliśmy na targach dla dzieci,były dmuchańce ,malowanie twarzy i konkursy,potem wyskoczyliśmy do Mc donalda ,potem na kawke do rodzinki i wreszcie do domu.:tak:
 
Iwonka zgubiła się obrączka pana młodego. Powiedziałam przed wiejściem do kościoła, że nie wiem czy Miśka da rade z tymi obrączkami, ale siostra M i matka tak bardzo chciały- obie nie mają do mnie pretensji. Ja zaczełam się dusić i i chiałam sięgnąć po wodę. Jak się obróciłam, to Miśka chciała wejśc do ławki. Kościół to taki stary wiejski kościółek, więc wiecie jak tam wyglądają ławki- całe z drewna łącznie z podłogą. I Miśka wchodząc do łąwki potkneła się i przechyliła poduszkę obrączkami. Pech chciał, że obrączka młodego wpadła w tą szczelinę w podłodze. Szukaliśmy przez całą mszę, aż w końcu kuzynka M dała swoją, bo młody to postury kobiecej jest i wszystkie męskie obrączki były za duże. Młodzi dopiero się dowiedzieli, jak zobaczyli poduszkę. Ale ksiądz nie zrobił problemu, a na koniec powiedział, że ważna jest przysięga, a obrączka to tylko symbol i kiedy indziej ją poświęcą. Obrącxzka sama w sobie była niewiele warta, bo tak jak nasze robił ją zaprzyjaźniony rodzinny złotnik i już chciał im dać w niedzielę nową. Ale M i paru facetów podnieśli całą nawę i wyciągneli tą właściwą.
Ojciec M próbował się dzisiaj wytłumaczyć ze swojego zachowania przed M i swwoją żoną, ale dostał zjebke, bo mu się należało.
 
Keyko no to uper ze inna zastępcza pasowałą na młodego:tak:

A tak wogóle to witam.Na dworzu zimno,w domu zimno. Dziś rozpalimy w kominku:sorry2: Vanesska do przedszkola pojutrze,musi ją R wozic rano bo to na inną dzielnice...ale bedzie trochę spokoju przynajmniej i ciszy w domu:-p
 
Witam
Keyko nie przejmuj sie,sami chcieli zeby Dominika niosla:sorry:Tesc troche przesadza.Ksiadz ma racje obraczka to tylko symbol,ludzie i tak jej nie nosza:sorry:
Iwonka u mnie tez zimno brrrr wczoraj ogrrzewanie do kapieli podloczyliszmy:szok:boshhh jak juz trzeba bedzie grzac to nie wiem:baffled:
Teraz bedziesz miala troche ciszy.na ile Vanesska bedzie chodzic,caly dzien???
 
Kwiateczek tak na cały dzien.do 17-17:30 :tak: ale czesto ją odbierałam kolo 16ej.Jak jest ciepło to dzieci wychodzą na podworko i wtedy ona nie chce wracacać do domu i każe mi przyjść póżniej:-D:-D:-D


Idę po kawusie,pranie rozwiesić ,już tak szybko nie będzie schło.....:sorry2::baffled:
 
Hej a co tak pusto:sorry2: meldować się tu!;-)
U nas dziś leje,zimno i ciemno znów:sorry2:
Kupiłam już dziewczynom zimowe kombinezony,czapki,szaliki.Zostało jeszcze dokupic buty:tak:
Wczoraj R napalił w kominku,zrobiło sie strasznie gorąco a już dziś rano zimno mamy:angry:ten dom jest słabo ocieplony i to są tego skutki.Do mieszkania na stałe sie nie nadaje,a inwestowac w dopracowanie tego domu tez nie ma co bo sie kwalifikuje do rozbiórki:tak:

Idę po kawkę ,może ktoś sie przylączy ;-)
Kamilka jak sie zajeła mężem tak już nie zagląda:-p

Acha w Tesco od 2 września ma być zestaw talerzy 19 częsci (wraz z duża miska na sałatkę) z LUMINARCu za 59zl.:tak:Tylko ciekawe ile sztuk:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

Iwonka- hahhaa akurat dzis juz zajrzalam meza nie ma poszedl sie zarejestrowac i do roznych biur to mam chwilke a zaraz musze jakis obiadek robic...

Wogole dzisiaj pogoda nie nastraja :no::no::no: a ja mam tyle sprzatania nic mi sie nie chce Adas jutro do zlobka musze go spakowac i wogole mam kupe prania do prasowania bo wszystko musialam mezusiowi wyprac:sorry2::sorry2: Wiatr szaleje i moje pranie tez :laugh2::laugh2:

Adas nie odstepuje meza nawet na krok wszystko co chce to idzie do niego:tak::tak: fajnie ale ciekawe co dalej:zawstydzona/y:
 
reklama
iwonka 19 sztuk 6 dużych talerzy, 6 malych, 6 do zupy + duża miska ja mam taki komplet a wiadomo z jakim wzorem? bardzo się opłaca ja płaciłam coś koło 300zl za poem rose

Jutro przedszkole, JUPI, ale Michaś bedzie tęsknił za siostrą

coś jeszcze chciałam, ale nie pamietam, jak zwykle zresztą :zawstydzona/y:
 
Do góry