reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ej A my Ślązaczki???- mamy się pogniewać??- ;) - jesteśmy bardzo przyjazne! :). Gooskaw zdziwił mnie mój mąż ...powiedziałam że kupiłam getry i kurtkę a On, że spoko...kurde nawet nie dał mi szansy się popisać :p. Smile przejeżdżałam więc wczoraj koło Ciebie w drodze do Ikea :)

To jak się przeprowadzę to będę wyszukiwać Cię po kurtce ciążowe z HM! :laugh2:

To powiedz mężowi, że dzisiaj też lecisz na shopping. ;) jeszcze jakieś bluzki i butów Ci brakuje do kompletu :biggrin2:
 
To jak się przeprowadzę to będę wyszukiwać Cię po kurtce ciążowe z HM! :laugh2:

To powiedz mężowi, że dzisiaj też lecisz na shopping. ;) jeszcze jakieś bluzki i butów Ci brakuje do kompletu :biggrin2:
Dzisiaj "shoppingował" się mój mąż ;) A ja już nie ma siły ani gotówki :)- zrobiłam obiad i padam na pysk..
 
Moi chłopcy pojechali właśnie szukać jakiś butów dla syna. A ja z małą zostałam i odpoczywam po obiedzie. Taką dobrą surówkę z kiszonej kapusty zrobiłam, że chyba sobie medal narysuję. A jak ją kisiłam to tak mi się nie chciało, a wyszła super. Pierwszy słoik otwarty. A niedługo kolejne pójdą, bo pierogi będzie trzeba zacząć robić. A u Was jak przygotowania do Świąt? Mi się w tym roku wyjątkowo chce działać. Bo brat z rodziną i mama z zza granicy przyjadą. Tak co dwa -trzy lata mamy wspólne święta, bo oni nie dostają co roku urlopu w okresie świątecznym. Ostatnio byliśmy w mniejszym gronie, więc w tym roku będzie huczniej i radośniej :-D
 
A mężowi jak poszły zakupy?
To cudowne takie święta :) :) - mój brat też mieszka za granicą ale na święta nie udaje im się zjechać..W tym roku spędzamy święta u szwagierki z teściami...Jeden rok z moimi drugi z męża rodzicami.Dwa razy dałam się namówić na 2 wigilię i nie dość że odchorowywalam to jeszcze i tak każda mama była obrażona że za szybko wychodzimy i za mało jemy... :/- u nas się tak nie da :). Kapustki zazdroszczę bo uwielbiam- nawet jutro do rybki kupiłam :).- my co roku na święta robimy tort makowy w białej czekoladzie , karpia i pierniczki...resztę raz jedna raz druga mama. Pierogi najlepsze robi teściowa ale makówki czy barszcz to specjalność mojej mamy :). Co do zakupów to mąż zadowolony ale polować będziemy po świętach- On raz - szybko- bo nienawidzi zakupów :) - i Ja tysiąc razy :D - bo dla młodego i dzidzi:). P.S. Czy twojemu synkowi też stopa tak szybko rośnie? :)
 
Ostatnia edycja:
Ślina do pasa...hahahha dawajcie kochane przepisy na kapuste i na ten tort makowy z białą czekoldą - brzmi pysznie!![emoji39]
 
To cudowne takie święta :) :) - mój brat też mieszka za granicą ale na święta nie udaje im się zjechać..W tym roku spędzamy święta u szwagierki z teściami...Jeden rok z moimi drugi z męża rodzicami.Dwa razy dałam się namówić na 2 wigilię i nie dość że odchorowywalam to jeszcze i tak każda mama była obrażona że za szybko wychodzimy i za mało jemy... :/- u nas się tak nie da :). Kapustki zazdroszczę bo uwielbiam- nawet jutro do rybki kupiłam :).- my co roku na święta robimy tort makowy w białej czekoladzie , karpia i pierniczki...resztę raz jedna raz druga mama. Pierogi najlepsze robi teściowa ale makówki czy barszcz to specjalność mojej mamy :). Co do zakupów to mąż zadowolony ale polować będziemy po świętach- On raz - szybko- bo nienawidzi zakupów :) - i Ja tysiąc razy :D - bo dla młodego i dzidzi:). P.S. Czy twojemu synkowi też stopa tak szybko rośnie? :)

Ja ledwo po obiedzie, a już głodna jak przeczytałam o torcie makowym :-p ze słodyczy to u nas pierniki, ale w same święta to ich nie jemy. Na święta robię lody piernikowe z polewą wiśniową, sernik z mandarynkami, a ciocia robi dużo słodkiego.. makowców, ciasteczek.. to zawsze coś mamy jeszcze od niej :-D Wyślij przepis na ten tort makowy. Biała czekoladę uwielbiałam niestety :-D Moja mama robi makówki, ale ja tego nie jem. Nie lubię rodzynek :-/
 
Ostatnia edycja:
reklama
A stopa w ciągu roku urosła mu 4 rozmiary. Z 37 na 41. A gra w piłkę więc oprócz codziennych butów to jeszcze do wymiany halówki, korki, turfy.. bankructwo:errr: i urósł też ponad 10cm.
 
Do góry