reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam nowe Majóweczki :) u mnie żołądek trochę odpuścił... jak cudownie :) wzięłam no-spę i chyba pomogła... za to dalej lekkie mdłości, ale wolę to niż ból żołądka, bo był nie do wytrzymania... Co do cytomegalii, to też miałam robione to badanie, gin kazała zrobić obowiązkowo :)
 
reklama
dziekuje dziewczyny wlasnie sobie przypomniałam ze moja kolezanka miała ta cytomegalie maly urodzil się chory i musiala dluzej lezec w szpitalu a ja leczyli w ciąży antybiotykami
 
jej wychodzily zle wyniki prawie przez cala ciaze w sumie cala ciaze brala chyba 3 antybiotyki i maly jak się urodzil to od razu go przebadano pod tym względem musiala dluzej lezec w szpitalu i maly jak się nie myle to chyba od urodzenia tez miał jakiś antybiotyk podawany
mowila ze dobrze ze od razu w szpitalu to wykryto bo gorzej jakby została wypisana do domu
 
hej dziewczyny. Mam dzisiaj doła nieziemskiego.Rano zaczęłam plamić- brązowe plamenie.( teraz juz jest okej)..... byłam u lekarza i powiedział mi ze w tym tygodniu w irlandii nic sie nie robi. ze mam 50/50 szans ze bedzie okej.Rycze cały dzien. MAm dośc tej wyspy!!! Mam nadzieję ze to przez tą nadżerkę którą ginekolog naruszył przy badaniu( chociaż z drugiej strony badanie było w sobotę, wiec czy to możliwe ze to nadżerka)...w niedziele dopiero ide do Ginekologa polskiego bo przyjmuje raz na 2 tygodnie. I szczerze zastanawiam sie nad porodem w PL. Jeśli mój ginekolog w Polsce nadal bedzie podtrzymywał ze zrobi mi drugą cesarke to nawet sie nie bede zastanawiała. Mam nadzieję ze bedzie dobrze :(
 
Jesteśmy już po wizycie :) krwiak jest o ponad polowe mniejszy ! Do kolejnej wizyty mam nadzieje, ze już całkiem zniknie :) tymczasem jeszcze poleżymy, skoro to mu tak sprzyja :) a fasolka ma sie dobrze, nerwowa jakaś, ale to na pewno przez swojego tatę, bo coś sie dziś stawiał. Zdjęcie wstawie w odpowiednim wątku :)
/ poproszę o dopisanie do listy oficjalnej termin na 05.05.2014 :)
 
hej , ja juz po wizycie :-) z niunnia wszystko okej ma 2,75cm rozwija sie prawidlowo dzis widzialam jak sie ruszala i obracala nawet raczkami machala :-) lekarka mowila ze bardzo ruchliwa hhehe po mamie heeh
 
Dziewczyny, ja tez nie dostałam zalecenia badania na cytomegalie :/ Teraz to już chyba po ptokach bo jeszcze 3 tyg i będzie po I trymestrze ....Tzn lepiej zrobić badanie później niż wcale, no ale I trymestr najważniejszy ponoć....
 
reklama
Dziewczyny, jak lekarz zleca badania na cytomegalię to róbcie, nie ważne który tydzień, bo w razie czego i tak trzeba wiedzieć :)
mnie z moimi wynikami lekarz dzisiaj uspokoił, ale szczegóły w wątku z wizytami :)

CrystalEye, czytałam że takie plamienia mogą się zdarzać i nie musi być to nic złego... nic się nie martw :*

Perelka, Ty się tak nie zamartwiaj, bo to że nie chorowałaś, nie oznacza że zachorujesz :) więc nie panikuj i bądź dobrej myśli :*

ja dzisiaj już oficjalnie na magisterkę się zapisałam ;) ciągle się wahałam czy dam radę, ale w końcu się zdecydowałam :) no i od listopada zaczynam znowu studiować :p
i po dzisiejszym dniu, czyli tak naprawdę po pojechaniu na uczelnię i do gina, czuję się jakbym pół dnia w kamieniołomach pracowała i na nic siły nie mam... :/

na weekend jadę na wieś, więc odpocznę sobie trochę :)
 
Do góry