reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki u lekarza...

reklama
Basiu krwiaka miałam 2,5 cm na 1,5 cm plamiłam, ale bardzo mało. Nie dawało mi to jednak spokoju i pojechałam do szpitala na IP. Zbadali mnie i powiedzieli, że wszystko Ok, podobno krwiak „był dobrze umiejscowiony i nie zagrażał dziecku”, ale jak to powiedziała bardzo niemiła pani dr w szpitalu - zawsze jest jakieś ryzko a ciąża to stan zagrożenia dla zdrowia a nawet życia kobiety [emoji85]
Po 3 dniach miałam wizytę u swojej gin i ten krwiak się już zmniejszył, plamienia całkiem ustały, więc miałam je tylko raz. Po dwóch tyg kontrola i na niej już się okazało, że po krwiaku nie ma śladu [emoji123]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Basiu krwiaka miałam 2,5 cm na 1,5 cm plamiłam, ale bardzo mało. Nie dawało mi to jednak spokoju i pojechałam do szpitala na IP. Zbadali mnie i powiedzieli, że wszystko Ok, podobno krwiak „był dobrze umiejscowiony i nie zagrażał dziecku”, ale jak to powiedziała bardzo niemiła pani dr w szpitalu - zawsze jest jakieś ryzko a ciąża to stan zagrożenia dla zdrowia a nawet życia kobiety [emoji85]
Po 3 dniach miałam wizytę u swojej gin i ten krwiak się już zmniejszył, plamienia całkiem ustały, więc miałam je tylko raz. Po dwóch tyg kontrola i na niej już się okazało, że po krwiaku nie ma śladu [emoji123]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No to extra ! Pocieszyłaś mnie [emoji6]
Mój ma 2,5 na 0,8 i narazie nie mam żadnych plamień itp. Chciałabym, żeby tak zostało i żeby się po prostu wchłonął [emoji120]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dorfm3kie.png
 
Jestem po dzisiejszej wizycie, u mnie 9 tydzień, ostatnio byłam 2 tyg temu i dziś miałam przyjść by zobaczyć czy krwiak w macicy się wchłania. No i nie ma po nim śladu - także bardzo się cieszę. Z dzieckiem wszystko Ok, ma 2 cm :) za 3 tyg prenatalne.
1508272098-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super ale malutka fasolka [emoji4]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie, wszystko jest dobrze. Mała ruchliwa... wydaje się z pomiarów o 2 tyg starsza, 187g waży...
1511207256-78291fed999a0c25-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej byłam wczoraj na wizycie 16 tydzień lekarz powiedział ze jeszcze nic nie widać a na zdjęciu usg które dostałam widzę ze coś odstaje :/ a wy co myślicie może to pępowina albo nóżka?
 

Załączniki

  • DSC_0144.JPG
    DSC_0144.JPG
    297,1 KB · Wyświetleń: 151
reklama
Hmmm, nie mam pojęcia.. może rączka albo nóżka ... najważniejsze że wszystko dobrze z Wami [emoji9]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry