reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki u lekarza...

LilithGoth32

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2016
Postów
347
Pomyślałam aby założyć osobny wątek o wizytach u lekarza będzie można to lepiej ogarnąć.

Piszemy tutaj o wizytach jak nam poszły itp
Dodajemy zdjęcia z usg
I podajemy następne terminy wizyt

Pozdrawiam i czekam na pierwsze wpisy :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już po wizycie :) z powodu plamień dostałam leki. Wizyta za 3 tygodnie. Dziecko miało już rączki i nóżki 7tc i 6 dni wg wymiarów :) Mam do zrobienia aż 9 badań na szczęście na nfz :)

Napisane na ZTE BLADE A310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja fasolka ma sie dobrze bylam 15 wrzesnia, serduszko bije...130ud/min, nastepna wizyta 9 pazdziernika.... jest jedno ale...wczoraj otrzymalam telefon z przychodni... wynik cytologii nie prawidłowy :(i udalo mi sie od połoznej dowiedziec ze grupa 3:( dzisiaj na 13:00 wizyta z konsultacja wyniku,co lepsze u innego lekarza niz prowadzacego ciaze...zeby tego bylo mało dzis na konsultacji dowiedzialam sie ze owa grupa 3 jest tez podszyta wirusem HPV ! oraz zmiany śródnabłonkowe malego stopnia (CIN 1,cechy infekcji HPV-L-SIL) i dzis dostalam skierowanie na kolposkopie do szpitala jutro od rana mam sie rejestrowac..maja tez byc pobierane wycinki .na wyniku cyto jest tez napisane zalecenia: badanie kolposkopowe i/lub tyowaNie wirusa HPV ,a w uwagac jest napisane :nie mozna wykluczyc zmian o charakterze HSIL, Czy którasz was miala z czyms takim do czynienia,wczoraj jak sie dowiedzialam o 3 grupie chodzilam caly dzien w łzach ...:(
 
reklama
Do góry