reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maleństwa na basenie

witam mam pytanie od kiedu mozna z dziećmi chodzic na basen taki zakryty oczywiście
bo mam ochote sie wybrac i nie wiem czy juz moge bo mój kamyszek na dopiero 5 mc


a i jak sie ubiera dzieci na basem znaczy sie czy zwykły pampers czy jaki bo nie mam zielonego pojecia


prosze o informacje jak to jest z tym basenem i wogóle:biggrin2:


dziękuje z góry:)
:biggrin2:
pozdrawiam:):biggrin2:
 
reklama
Na basen można iść nawet z 3 mies maluszkiem,tylko że temp wody musi być wyższa ok 37stopni, 5 miesięczny maluszek jak najbardziej temp wody 32 stopnia.Dzieciaczki muszą mieć założone specjalne pampersy do pływania huggis swimmers-są dostępne w hipermarketach.Przydałoby sie wziąć jakieś zabawki żeby maluszek sie nie nudził.Takie małe szkraby powinny być w wodzie nie dłużej niż pół godziny,aby nie utraciły temp ciała.Nie ma co zwlekać dzieci uwielbiają zabawy w wodzie,Twojemu szkrabowi na pewno sie spodoba.
 
Tak, ale żeby matka mogła wejśc do basenu dla niemowląt np. musi mieć wykonane aktualne badania bakteriologiczne.

byłam na kilku różnych basenach w warszawie gdzie sa zajecia dla niemowlakow i nigdzie nie bylo takiego wymogu :baffled: dodam, ze chodzimy regularnie i nie bylo do tej pory problemow z tego tytulu.

PS. a tata syfa nie wniesie? :confused:
 
W Katowicach na swimmerze jest taki wymóg, aby były badania bakteriologiczne. I też mnie zawsze drażniło, że matki to syfiarki a ojcowie wymuskane francuskie pieski niby....
 
reklama
Do góry