reklama

Mało sika po szczepieniu...

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez CzarnaAnutka, 30 Lipiec 2013.

1. CzarnaAnutka

CzarnaAnutka Wdrożona(y)

Dziewczyny kochane powiedzcie mi czy u Was coś takiego miało miejsce. W czwartek 25 lipca byliśmy na szczepieniu błonica, tężec, krztusiec, wzwb i pneumokoki. Mały mi bardzo mało sika, a zdecydowanie więcej pije. pojawiły się też ceglane przebarwienia na pieluszcze, choć jest ich mniej niż w pierwszych dwóch dobach po szczepieniu. Nie wiem z czym wiązać ten skąpomocz. Czy ze szczepieniem czy z upałami. Pieluchy są o praktycznie suche, a mocz jeśli już jest to ma intensywna barwę i zapach. Dodam jeszcze, że syn ma 8 miesięcy

2. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

Powinnas isc z malym do lekarza.

3. reklama
  4. mama_Babla

mama_Babla Zaangażowana w BB

I to jak najszybciej.

5. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Tak idź z małym do lekarza i zabierz ze sobą próbkę moczu do badania. U nas Oliwka tak miała ze mało sikala po szczepieniu i pediatra stwierdził zapalenie cewki moczowej ktorego tak na prawde nie było ale to już dłuższa historia. Ale jak opisujesz przebieg cos mi się zdaję że to jednak zapalenie

6. CzarnaAnutka

CzarnaAnutka Wdrożona(y)

ide jutro dolekarza, bo jest mój pediatra. kurcze brałam pod uwagę zapalenie cewki, ale z tego co wiem to przy zapaleniu cewki moczowej jest częstomocz, a nie brak moczu. Stąd moje pytanie do Was.

7. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

przy zapaleniu układu moczowego jest skąpomocz - przynajmniej w naszym przypadku. u sąsiadki dziecka zresztą podobne - rzadko i w małych ilościach.

8. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Ja bym nie czekała do jutra. U nas jak "wykryto" zapalnie cewki moczowej to pediatra powiedziała : "jak by sie mocz zatrzymal, natychmiast do szpitala". Niestety zapalenie cewki moczowej u tak małych może powodować wiele konsekwencji. Ale ja jestem przewrażliwioną matką i pewnie zaraz bym pojechala do lekarza, obojętnie jakiego...

9. mama_Babla

mama_Babla Zaangażowana w BB

Hej, i jak?

10. reklama

Poleć forum