reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mało sika po szczepieniu...

CzarnaAnutka

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
18 Marzec 2008
Postów
292
Miasto
Śląsk
Dziewczyny kochane powiedzcie mi czy u Was coś takiego miało miejsce. W czwartek 25 lipca byliśmy na szczepieniu błonica, tężec, krztusiec, wzwb i pneumokoki. Mały mi bardzo mało sika, a zdecydowanie więcej pije. pojawiły się też ceglane przebarwienia na pieluszcze, choć jest ich mniej niż w pierwszych dwóch dobach po szczepieniu. Nie wiem z czym wiązać ten skąpomocz. Czy ze szczepieniem czy z upałami. Pieluchy są o praktycznie suche, a mocz jeśli już jest to ma intensywna barwę i zapach. Dodam jeszcze, że syn ma 8 miesięcy
 
reklama
Tak idź z małym do lekarza i zabierz ze sobą próbkę moczu do badania. U nas Oliwka tak miała ze mało sikala po szczepieniu i pediatra stwierdził zapalenie cewki moczowej ktorego tak na prawde nie było ale to już dłuższa historia. Ale jak opisujesz przebieg cos mi się zdaję że to jednak zapalenie
 
ide jutro dolekarza, bo jest mój pediatra. kurcze brałam pod uwagę zapalenie cewki, ale z tego co wiem to przy zapaleniu cewki moczowej jest częstomocz, a nie brak moczu. Stąd moje pytanie do Was.
 
przy zapaleniu układu moczowego jest skąpomocz - przynajmniej w naszym przypadku. u sąsiadki dziecka zresztą podobne - rzadko i w małych ilościach.
 
Ja bym nie czekała do jutra. U nas jak "wykryto" zapalnie cewki moczowej to pediatra powiedziała : "jak by sie mocz zatrzymal, natychmiast do szpitala". Niestety zapalenie cewki moczowej u tak małych może powodować wiele konsekwencji. Ale ja jestem przewrażliwioną matką i pewnie zaraz bym pojechala do lekarza, obojętnie jakiego...
 
reklama
Do góry