reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

mały Franio potrzebuje pomocy - neuroblastomię z przerzutami do kości

Temat na forum 'Możesz pomóc...zobacz' rozpoczęty przez mrozik_j, 15 Czerwiec 2013.

 1. mrozik_j

  mrozik_j Sierpniowa mama'07

  Skarżysko-Kamienna: 21-miesięczny Franek ze Skarżyska-Kamiennej choruje na nowotwór. Bardzo potrzebuje pomocy - 14 czerwca 2013

  U Frania zdiagnozowano neuroblastomię z przerzutami do kości, ustalono czwarty stopień zaawansowania i grupę ryzyka HR. Stan dziecka zaczął się pogarszać. 18 marca Franio dostał pierwszą z ośmiu chemioterapii.

  Frania czeka chemia wysokodawkowa, potem autoprzeszczep szpiku kostnego i radioterapia. Na tym kończą się zabiegi refundowane przez NFZ. Aby leczenie było kompletne i dało mu szansę na życie konieczna jest kuracja przeciwciałami w Niemczech lub we Włoszech. Jej koszt to aż 147 tysięcy euro, kwota nieosiągalna ani dla rodziców ani dla dalszej rodziny dziecka. W domu pracuje tylko tata, pan Krzysztof. Mama Katarzyna cały czas towarzyszy synkowi w klinice.

  Pieniądze na leczenie Frania można wpłacać na konto:
  Fundacja Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową "Wyspy Szczęśliwe”
  Kraków, ulica Wielicka 265
  PKO BP I Oddział Kraków
  Numer konta 83 1020 2892 0000 5302 0150 85 22 z dopiskiem Franciszek Błach
   
 2. reklama

Poleć forum