reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mały grubasek 01,08,2007

Gratuluję! A myślałam że to ja będę rekordzistką. Moja ukochana Luizka urodziła się 09 lutego 2008, ważyła 4700g i ma 62 cm. Też rodziłam naturalnie bo nikt nie spodziewał się takiej dużej dzidzi. Doskonale wiem przez co przeszłaś! Pozdrowionka!!!

 

Załączniki

  • Luiza 058.jpg
    Luiza 058.jpg
    128,3 KB · Wyświetleń: 84
reklama
To ja sie podpisuje moja Zuzia 4,700 i 63 cm poród naturalny, dziecko pierwsze:-)nikt nie sadzil ze bedzie taka duża, ale ponad 5 kg. hohoho GRATULUJE
mój poród nie był straszny:tak::-)
 
To ja sie podpisuje moja Zuzia 4,700 i 63 cm poród naturalny, dziecko pierwsze:-)nikt nie sadzil ze bedzie taka duża, ale ponad 5 kg. hohoho GRATULUJE
mój poród nie był straszny:tak::-)
witam mój poród tez nie był straszny chociaż przy takim dużym dziecku to mogloby coś sie wydążyć zlego i bardzo szybko go urodziłam chociaż jakby ktoś mi powiedział ze urodzę wielkoluda to bym nigdy nie uwierzyła i chyba bym sie załamała,:no:
 
Dzielne jesteśce dziewczyny jak nic. Myślałam, że mój synek z wagą 4220 i 63 cm był duży, ale juz w takim razie siedze cicho. Ja tez rodziłam naturalnie i myslałam, że wyjde z siebie, ale wy ... wielkie pokłony z mojej strony.
 
Ja tez gratuluje pokaźnej dzidzi. Mój synuch ważył 4180 i mierzył 59 cm, poród tez silami natury ( z usg miał wazyc 3200 a z miary brzucha wzietej przez polozna góra 3800) poród szybki, niecale 4godz, łatwy ale szczerze powiem ze jak bede miala rodzic drugi raz to mialabym cykora na sn;-)
 
Hej
To i ja się dołączę moje dziecko urodziło się 4 marca naturalnie - z wagą 4950 i długi był na 63 cm - mam pytanie czy Was też straszono czymś - w związku z tak dużą wagą??

Pozdrawiam
 
Nie, mnie nikt niczym nie straszył, a czym Ciebie straszono? U mnie raczej w szpitalu wszyscy z uśmiechem podchodzili do najwiekszego wtedy na oddziale noworodka i na dodatek jako jedyny z czarnymi oczkami :tak:
 
W sumie to młody ze względu na wagę musiał być dokarmiany :-)
A straszyli ze będzie gorzej się rozwijał... itp... więc w szpitalu młody jadł butlę i dojadał z piersi :-) A u mnie teraz szukają ckrzycy :-)
 
Moj pierwszy porod byl koszmarny i bardzo bolesny a moja dziewczynka wazyla tylko 2600.Naprawde nie wyobrazam sobie urodzic wiekszego dziecka:szok:
Za niedlugo ceka mnie kolejny,zobaczymy jak to bedzie ale dzidzius ponoc tez maly
 
reklama
Witajcie Drogie Mamusie!
Jestem nowa na tym wątku i chciałabym przedstawić mojego bączka no i siebie.
Na imię mam Aneta i jestem listopadową mamą.
Mój Kubuś przyszedł na świat 27.112007r.Ważył wtedy 2900g,a mierzył całe 52cm.A stało się to w wyniku cesarskiego cięcia o godz.12:45.
Pozdrawiamy Wszystkie Mamy i ich Słoneczka:tak::tak::tak::-D.
 

Załączniki

  • SSA40652.JPG
    SSA40652.JPG
    439,4 KB · Wyświetleń: 88
Do góry