reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały przyrost Beta HCG

Joasia94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2022
Postów
18
Cześć! 03.10 postanowiłam wykonać test z powodu odstawienia luteiny w celu wywołania okresu (11 dni po odstawieniu) - test pokazał od razu dwie grube piękne kreski. Miesiączkę ogolnie ostatnią miałam 31.08.2022r. Na drugi dzień wykonałam beta hcg (04.10), wyszło 869,5 , postanowiłam wykonać ja jeszcze dzisiaj 07.10 i przyrost tylko do 1593 … patrząc na kalkulator bety w internecie to jest to poniżej normy. Jestem zrozpaczona, 06.10 byłam u ginekologa - pęcherzyka ciążowego nie było w ogóle widac. Czy może miałyście taki podobny problem i ciąża okazała się jak najbardziej dobrze rozwijająca się ? Ja umieram ze strachu.. jestem po jednym poronieniu ale było to 8 lat temu.. obecnie jest to moja druga ciąża.
 
reklama
Dlatego ja nie robię bety. Niestety szanse na utrzymanie ciąży przy wzroście poniżej normy maleją.
Ginekolog miał prawo wczoraj nic nie widzieć. Ja bym poszła na USG po weekendzie.
 
Nie chcę Cię straszyć, ale gin powinien cokolwiek widzieć 6.10 skoro juz 7.10 mialas około 1600 bete... powinnaś jak najszybciej z wydrukiem bety isc do gina i niech szuka śladów ciazy w macicy. Bo ja miałam 1217 i zero śladów, w jajniku znalazł pęcherzyk a ciaza okazala sie pozamaciczna.... lepiej sprawdź to z lekarzem.
 
No niestety ja tez uważam, że wczoraj lekarz powinien już coś zobaczyć na usg. Wzrost przez te 3 dni jest dużo poniżej normy. Chyba przygotowywałabym się na najgorsze.
 
Właśnie wczoraj szukał , nawet oglądał jajniki , ja tez mam PCOS.. odkąd odstawiłam luteinę ciagle boli mnie tak jak miałabym dostac okres.. jestem przerażona.
 
W poniedziałek lecę do lekarza.. już się umowilam..
Hej czytam twój wpis bo też mam niski przyrost .om 29.08.3.10 hcg 3300 a dzis 8800. .byłam w środę u lek -był pęcherzyk ale bez żółtkowego-wtedy wg aplikacji 5+3.ide w środę jeszcze raz ,ale bo tej becie to średnio to widzę
 
Hej czytam twój wpis bo też mam niski przyrost .om 29.08.3.10 hcg 3300 a dzis 8800. .byłam w środę u lek -był pęcherzyk ale bez żółtkowego-wtedy wg aplikacji 5+3.ide w środę jeszcze raz ,ale bo tej becie to średnio to widzę
No ja jestem po wizycie i dzisiaj ukazał mi się pęcherzyk i nawet w pęcherzyku było widać kropeczke - czyli jest zarodek. Ogolnie badać bety już nie zamierzam, bo to tylko mnie niepotrzebnie stresuje i jestem kłębkiem nerwow. Zobaczę podczas kolejnej wizyty czyli 21.10 czy fasolka się rozwija. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoja fasolkę!
 
reklama
Do góry