reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

:) Mam Kocice :)

Rozwiązania
0
Mam juz swoja dzidzie , malego mlekopija :) Urodzila sie 14 Maja przez CC - .. ale juz jestesmy w domku i jest nam dobrze :) Jestesmy bardzo szczesliwi Mala urodzila sie 3530 i dluga 56 na imie ma Alicja Milena :)

Pozdrawiam serdecznie i biegne bo wlasnie kocica wstala i sie dopomina papau .
Pozdrawiam
Doska

reklama

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
jak tam malutka? zycze wam wszystkiego dobrego!!!! dajcie znac, co u was! :)

aga75

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wszystkiego naj!! Ja też się urodziłam 14 maja tylko 30 lat temu...hi...hi...

Vitall - Doda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ufa jakie spóźnione !!! ale szczere :

NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE
dużo zdrowia i uśmiechu :) no i niech maleńka ślicznie i zdrowo rośnie :) mam nadzieję że niedługo pojawią się jakieś fotki ;D

Pozdrawiam serdecznie :-*

Do góry