reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Szyszunia mniam,ja wyjadlam pol jak szypulkowalam do koktajlu,juz dwa kubki wypilam.

Ale mnie moj wkurzyl,az mam bole po prawej str podbrzusza-masakra.
 
Witaminko - jestem pod ogromnym wrazeniem nie dosc ze twojego spokoju to i odwagi i zaangazowania
4 maluszek i to z taka mala roznica wieku:tak:
dziekuje, bo przy Takich kobietach utwierdzam sie tylko w swojej decyzji o trzecim:tak:
ze jednak mozna, i da rade :tak:

a ja od paru dni mam dziwne uczucie w buzi.. takie metalowe jak krew, ble:baffled:
 
Hej,
rzadko się u Was udzielam, ale co jakiś czas podczytuję :)
Powiedzcie mi Kochane, miała któraś prenatalne (USG+ PAPA)?? Ja idę w piątek i lekko się stresuję.....
I czy któraś już zna płeć??
 
Michalina moje?
Bede miala badanie jakims specjaloym usg ze szczegolami czy dzidzia ma jakies wady genetyczne,czy ma wszystkie paluszki,kosci,kregoslup-aby wykluczyc wszzstkie jakies w ady rozwojowe,z sercem z przedsíonkami itp.

Szyszunia napisz cos wiecej o badaniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no właśnie to moje to genetyczne USG (takie bardzo szczegółowe) plus test papa.
I długo trwa takie badania? to się dopochwowo czy przez brzuch robi??
Jezu jaka ja zielona i zestresowana jestem.....

A jak w ogóle ruchliwe są Wasze dzidzie? Bo moja ma chyba ADHD - lekarz z trudem robi zdjęcie, żeby pomierzyć (na normalnej wizycie).
 
Ostatnia edycja:
Do góry