reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie lezace

reklama
ja urodziłam 4 miesiące temu ale bity miesiąc w ciąży przeleżałam plackiem ze względu na niewydolność szyjki macicy, później troche odpuściłam chociaż nie powinnam ale leżenie mnie wykańczało.
A u Ciebie jaka jest przyczyna? Jak sobie radzisz?
 
ja urodziłam 4 miesiące temu ale bity miesiąc w ciąży przeleżałam plackiem ze względu na niewydolność szyjki macicy, później troche odpuściłam chociaż nie powinnam ale leżenie mnie wykańczało.
A u Ciebie jaka jest przyczyna? Jak sobie radzisz?
Hej :) też mam niewydolność szyjki macicy.
Dziś 17t3d , tydzień temu miałam zakładany szewek na szyjke profilaktycznie, bo niestety pierwsza ciąża skończona porodem przedwczesnym w 24tc.

Mam się oszczędzać :) ale jednak większość czasu spędzam w łóżku... A jeszcze tyle czasu do terminu...
 
Hej :) też mam niewydolność szyjki macicy.
Dziś 17t3d , tydzień temu miałam zakładany szewek na szyjke profilaktycznie, bo niestety pierwsza ciąża skończona porodem przedwczesnym w 24tc.

Mam się oszczędzać :) ale jednak większość czasu spędzam w łóżku... A jeszcze tyle czasu do terminu...
mi odkad zalozyli pessar to sie pewniej poczułam i zaczelam na spacery chociaz wychodzic.

a jak dluga masz szyjke?
ja jak bylam na ostatniej wizycie przed porodem u ginekologa (35 tc) to juz mialam rozwarcie na palec.. trzy tygodnie pozniej mialam planowane cc i juz rozwarcie na dwa palce..chodzilam tyle czasu z rozwarciem :o

zycze zdrowia i zebys tym razem donosila ciaze do terminu :)
 
mi odkad zalozyli pessar to sie pewniej poczułam i zaczelam na spacery chociaz wychodzic.

a jak dluga masz szyjke?
ja jak bylam na ostatniej wizycie przed porodem u ginekologa (35 tc) to juz mialam rozwarcie na palec.. trzy tygodnie pozniej mialam planowane cc i juz rozwarcie na dwa palce..chodzilam tyle czasu z rozwarciem :o

zycze zdrowia i zebys tym razem donosila ciaze do terminu :)
Teraz szyjka ma 3 cm , ponoć długa. Jeszcze się chyba nie skraca... kto wie, może w tej ciazy nie będzie takich problemów jak w poprzedniej :) Ale szewek profilaktycznie mam i jestem dobrej myśli :)
 
Teraz szyjka ma 3 cm , ponoć długa. Jeszcze się chyba nie skraca... kto wie, może w tej ciazy nie będzie takich problemów jak w poprzedniej :) Ale szewek profilaktycznie mam i jestem dobrej myśli :)
moja z 4,5 do 2,5 zleciała..
trzymam kciuki zeby wszystko było ok :)
dobrze ze masz szew profilaktycznie - przynajmniej jesteś spokojna :)

dla pocieszenia : moja mama w pierwszej ciazy miala niewydolnosc szyjki, jakies tam inne problemy (na szczescie urodzila zdrowego syna) i w druga zaszla bardzo szybko bo jak brat miał pół roku i bała sie ze znowu beda komplikacje a cala ciaza byla bezobjawowa ;)
 
Hej :) też mam niewydolność szyjki macicy.
Dziś 17t3d , tydzień temu miałam zakładany szewek na szyjke profilaktycznie, bo niestety pierwsza ciąża skończona porodem przedwczesnym w 24tc.

Mam się oszczędzać :) ale jednak większość czasu spędzam w łóżku... A jeszcze tyle czasu do terminu...
Proponuje dołączyć do dziewczyn z szyjkowego tematu, mi bardzo pomogło to że rozmawiałam z dziewczynami z podobnymi problemami ;)
 
moja z 4,5 do 2,5 zleciała..
trzymam kciuki zeby wszystko było ok :)
dobrze ze masz szew profilaktycznie - przynajmniej jesteś spokojna :)

dla pocieszenia : moja mama w pierwszej ciazy miala niewydolnosc szyjki, jakies tam inne problemy (na szczescie urodzila zdrowego syna) i w druga zaszla bardzo szybko bo jak brat miał pół roku i bała sie ze znowu beda komplikacje a cala ciaza byla bezobjawowa ;)
Moja teraz taka jest - bezobjawowa [emoji3]
 
reklama
Do góry