reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
ewa - daj znac jsk podejmiesz decyzje... tez bym cos zrobila

Zrobiłam w końcu ciasteczka :) Budyniowo-owsiane :) Właśnie mi pachną ;)

Mamatek, jest kilka sposobów:
1* pomoc kogoś innego (najtrudniejszy do realizacji :p)
2* nachylasz się, popychasz mocno drzwi, szybko wyjeżdżasz (zazwyczaj dasz radę wyjechać do połowy), drzwi opierają Ci się na przednim kole wózka, popychasz je raz jeszcze i wyjeżdżasz całkiem
3* stajesz plecami do drzwi, wózek masz przed sobą, otwierasz drzwi i przytrzymujesz je plecami, a wózek zgrabnie wyprowadzasz

:D
Teraz sobie wyobraź, że wózek jest dłuższy, bo podwójny albo że masz jeszcze na ramieniu sanki, albo że trzymasz za rękę skaczącego 3-latka i wysiadasz z tramwaju :) Jeszcze się nigdy nie zabiliśmy :)

nie trzeba chodników szlifować.

Ale trzeba odśnieżać :D

***
Ratunku...
Nuśka je jogurt.
Tzn. je to dużo powiedziane. Robi sobie maseczkę na ręce z jogurtu :/:/:/

80120026_dsc_3573.jpg


80120029_dsc_3574.jpg


80120050_dsc_3576.jpg
 
Może któras mi pomoże... :)

Dlaczego z aplikacji w telefonie nie mogę wejść na prywatne nasze forum?

Szukałam okrężną droga i w ogóle tego wątku mi nie wyswietlilo, wyszłam na wiadomości i nie mogłam wejść przez link, co jest grane?
 
Witam w końcu mam chwilke by do Was zerknąć
Corcia wciąż na antybiotyku , , niestety kaszel wciąż ma brzydki a antybiotyk konczy się jutro , nie wiem co dalej :/

Co do watka zamkniętego czekam na informacje od Administratorki ze zostałam moderatorka tamtego watku, poki co jest nia Monius o ona może zapraszać do watku zamkniętego

Wiem ze temat był nieraz przerabiany szukam termometru najbardziej dokładnego , bo musze kupic a nie wiem co czytam opinie i nie wiem który będzie dobry, nie chciałabym kupować do pupy bo moja mala nie da mi się w taki sposób mierzyc
Acha i kwestia piżamki do karmienia, czy ktoraz z was kupowala może pizamke do karmienia ale ze spodniami ??

Pozdrawiam cieplutku i słonecznie bo u nas slonce :)) się przebija przez chmury
 
wróciłam marnotrawna :-D

Byłam u siostry, ptem u sasiadki w koncu przylazłam na obiad i za chwil parę zmykam po Kurczątko :-)

U nas dzis 0 stopni, chyba odwilz idzie.....ale wieje masakrycznie......

muszę doczytac :-)
 
Cześć:-).
Braciszek odstawiony do domu, więc mam teraz więcej czasu.
Tu zerkałam tylko na wątek szpitalny. Od czasu do czasu zaglądałam na fb, ale tam też produkcja masowa.....
Widzę, że żadna jeszcze nie urodziła - to dobrze:tak:. Mam nadzieję, że nic strasznego się nie wydarzyło jak mnie nie było.

Zdrówka dla szpitalnych dziewczyn. Trzymajcie się!!!!

My dziś idziemy z mężem do jego rodziców, bo w poniedziałek mieli 35 rocznicę ślubu, a dziś imprezka. Ale mi się nie chceeeeee.......
 
koreczku - ja wcale nie wiem gdzie ten zamkniety wątek. Tj my mamy na kwietniówkach- nikt nikomu zaproszen nie wysyłał tylko moderator podał adminowi listę nicków z prośbą o nadanie dostępu. Chyba że prywatny to co innego niż zamknięty.

munius- to na fejsie przepadła a o nas tu nie dba;-)

jaspis - udanej imprezki
Mamusiu- ja ostatnio gadałam z mama kolezank hani z przedszkola- 2 tyg temu urodziła. Mówię jej ze ja to jeszcze brzuch wysoko i wogóle. ONa była w czwartek na wizycie, wszystko pozamykane, twarde i długie- szyjka ma się rozumieć- a w niedziele takich skurczy dostała ze szybko musieli na porodówkę jechać- rozwarcie miała na 7cm a planowana cesarka. Także kto wie kiedy:))
 
Kurcze, serce mi się telepie i mi duszno, więc zmierzyłam ciśnienie i mi wyszło 142/85. Dziwne, bo ja zawsze mam niskie - 100/110 na 70/80...
Za jakiś czas sobie zmierzę znowu...

***
Czas się zdecydować, co z tymi wątkami, bo bez sensu to jest - w trzech miejscach można pisać i się wszystko rozmywa.
 
reklama
Carri, ja mam piżamę ze spodniami - koszulka jest na guziki.
Żadne cudo, ale jakoś tego nie analizowałam pod kątem estetycznym 3 lata temu ;) Jest tego sporo na allegro.
 
Do góry