reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Minni , Labo śliczne Córy!!! jakie fajne Dziewuchy, że szok :)

Majka gratuluję! Fifi pełza pełną parą po podłodze, ale na płasko jak robaczek, jeszcze bez wstawania na kolanka :) a ząbki juz jakieś są? My czekamy, wypatrujemy i nic :////

Labo jakbym o moim Filipku czytała... Fifi też nie da mi spokojnie kanapki zjeść, więc chlebek z masełkiem do raczki obowiązkowo musi być :) i pomidorek rozgnieciony widelczykiem też :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się po bardzo długiej nieobecności na forum. Nie ukrywam, że w wolnej chwili jestem z Wami. Chciałam podzielić się z Wami cudowną nowiną: otóż jestem w ciąży!!! Poczęcie naturalne :) Dziewczęta jak mój przypadek kolejny raz potwierdza, że cuda się zdarzają.:-)
 
Siaga GRATULACJE!!!! WOOW same cuda na naszym forum ;) jaki był u Was problem bo nie pamiętam? Który to tydzień? Napisz jak odczucia itp?
 
Labo, Mini śliczne te wasze niunie :).

Siaga no pięknie, gratulacje :D, kurcze te nasze forum takie "cudaśne" jest. Przypomnij jaki byl u Was problem ze wcześniej nie wychodziło. Zazdraszczam :-p tak pozytywnie hihi.
 
u nas żaden lekarz problemu się nie dopatrzył, niepłodność idiopatyczna. Wg moich obliczeń jestem pod koniec 5t. Jak na razie radość jest ogromna, ale i obawy nie mniejsze. Ciąża z synem zakończyła się cc ratującym nasze życie w 35t (odklejenie łożyska) boję się, że może się to powtórzyć. No i jak dam radę z dwoma małymi dzieciami?:eek: A poza tym w rodzinie bliskiej, dalszej i wśród znajomych trwa prawdziwy baby boom :-) będzie sporo dzieciaczków w podobnym wieku:-)
 
reklama
Do góry