reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie robią zakupy :)

Ja kilka lat temu przez jakiś czas zajmowałam się córeczką kuzynki i usypiałam ją przy suszarce. Wielu znajomych też tak robi.

Teraz są też takie szumiące ptaszki, są mniejsze i tańsze.
 

Załączniki

  • images(8).jpeg
    images(8).jpeg
    5,8 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Jesli o te misie chodzi to nie jestem ,za , nie jest to niezbędne dla malucha a i nie warto uczyć nawyku usypiania przy czymś takim ,bo co go będzie jak któregoś razu wyjedziemy i w pospiechu zapomnimy misia oj nie wyobrażam Sobie .Moje dzieci przeżyły bez takich udziwnień i mysle ze to trzecie tez da Sobie bez tego rade
 
Martya - niby tak, ale to już kasa zamrożona i nie wiadomo czy ktoś odkupi po cenie zakupu. A w dzisiejszych czasach nie problem szybko zamówić np. na allegro i mieć go w ciągu 2-3 dni :). Ale to tylko moje zdanie, każdy robi jak chce :).
 
Ja o niczym jeszcze nie myślę. Dla mnie to za wcześnie, gdzieś w połowie ciąży zaczniemy się rozglądać. Choć akurat wózek, nosidełko i fotelik do samochodu mamy dostać od mojego brata ciotecznego :)
 
reklama
Hehe, no jakoś nie mam jeszcze odruchu, by po necie chodzić. Choć w sklepie zdarza mi się oglądać ciuszki, ale nie za każdym razem :). Może dlatego, że tak jeszcze nie do końca czuje się w ciąży, nie znam płci Maleństwa. Rodzina też ma zakaz kupowania rzeczy póki co, ale nie przewidzianym, że koleżanka już mi coś kupi, HEHE.
 
Do góry