reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dziewczyny,

Czy ktoras z Was chodzi z malenstwem na basen? Przymierzalismy sie z mezem i przymierzalismy, az kurs w Nowej Gdyni sie skonczyl i nastepny rusza dopiero we wrzesniu. Chcielibysmy jednak troche z malym sie popluskac. Podobno nie ma problemu by korzystac z basenu z maluchami tak standardowo, bez kursow, ale nie wiem jak to wyglada. Moze tez gdzies chodzicie i macie jakies podpowiedzi.
 
reklama
My z Zuzią czasem chodzimy na basen a raczej chodziliśmy...Mieliśmy sporą przerwę ale niedługo znowu zaczniemy.My chodziliśmy sami-bez kursu i na Nową Gdynię właśnie.Jeszcze jest w ICZMP ale tam nie jest tak ładnie...I jeszcze podobno jest basen z ozonowaną wodą na Rzgowskiej-musimy to sprawdzić bo zaaaaaaaaaaaacznie bliżej byśmy mieli...
 
Ja polecam Nową Gdynię. Tam jest zdecydowanie najfajniej.
Basen na Rzgowskiej też może być , ale jest dużo mniejszy i mniej tam atrakcji. Poza tym, gdy tam chodziliśmy woda była chlorowana, ale może teraz coś się zmieniło.
My chodizmy na basen sami, zastanawialiśmy się nad kursem ,ale daliśmy sobie spokój. A maluch bez instruktora też super oswaja się z wodą.
 
To prosze napiszcie jeszcze na ile chodzicie. Bo obawiam sie, ze w chwili gdy czas liczony jest od wejscia do wyjscia, to pewnie bedac z maluchem trzeba liczyc jakies dwie godzinki. Wiem, ze na kursie czas dla mamy i dziecka jest nieograniczony bo wiadomo, ze przygotowanie malucha przed i po basenia troche trwa.
 
Właściwie zazwyczaj mieścimy się w godzinie , rzadko zdarza się mała dopłata. W czas wliczone jest chyba 5 czy 10 minut na przebranie . Przy kasach jest taki przycisk -czas stop.
Życzę miłego pluskania!:-)
 
Cześć
Ale tutaj cichutko w te upały...
Niunia sobie śpi więc pomyślałam zerkne co na forum a tu cisza jak makiem zasiał.
Pozdrawiamy
 
:-)Ja też wpadłam, żeby zobaczyć co tam u Łodzianek a tu cisza. U nas wszystko ok, wyjeżdżamy na wakacje 10.06 i już się nie moge doczekać:-)
 
Witajcie.Ja zagladam, ale jakos tak nie ma czasu, zeby cos napisac.U nas tez wszystko w porzadku.
Również powoli szykujemy sie do wyjazdu nad morze.
Jak co roku, 16 czerwca wyjeżdżamy do Pogorzelicy.
MAm nadzije tylko, że bedzie piękna pogoda, żebym mogła posmażyc sie troszke na słoncu.
 
U mnie też wszystko w porządeczku.
Zuzanka rośnie i mój brzuszek też.:-)

Pozdrawiam wszystkie łodzianki.

Mamusiagusia!

Życzę ci przepięknej pogody i udanego wyjazdu.
 
reklama
Do góry