reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

ulik no nie rób ze mnie ofiary losu ;)penwie że wiem i park już też sprawdziłam

Agata, zaraz po odpisaniu , zobaczyłam swój błąd....hehee zarkęciłam się
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie.Czy orientujecie sie w którym szpitalu przyjmyją porządni chirurdzy dla dzieci.Kamil ma skierowanie do chirurga, poniewaz ma zwężenie napletka.Ja chciałbym sie tylko skonsultowac z chirurgiem, na żaden zabieg na razie nie mam zamiaru sie decydowac.
Chciałabym sie skonsultowac z jakims chirurgiem z prawdziwego zdarzenia.Bo jesli by doszło do jakiegos zabiegu, to tez bym chciała zeby to był chirurg który wie co robi, i postara sie to zrobic delikatnie.
Wiec jesli znacie jakiegos dobrego chirurga, to napiszcie nazwisko i szpital w którym przyjmuje.
Z góry Wam dziekuje.
Co do naszego spotkania, to staneło teraz pod duzym znakime zapytania, bo9 w sobote jest msza za moja babcie, na 7.30.
Problem w tym ze to jest po za łodzią, co prawda blisko, alemoze zostaniemy troszke.
Dam wam znac w kazdym razie.
 
Agusiu spróbuj, może się uda? A jak nie to przecież to nie będzie jedyne spotkanie mam nadzieję. Tylko to trochę smutno, bo przecież ty rozkręciąłaś wątek i teraz Ciebie zabraknie.
Tak patrzę za okno i myslę sobie, żę chyba jednak Manufaktura, bo jakoś nie widzę nas siedzących dwie-trzy godziny w parku, szczególnie, że mniejsze dzieci muszą być nakarmione i przewinięte częściej. Ale zobaczymy, może jeszcze się zmieni?
Ja się nie mogę doczekać a Wy? ;D
 
No ja tez tak patrze za okno i nie wydaje mi sie zeby do soboty znacznie się poprawiło. Ja juz nawet w domu marznę ;D
I też nie mogę się doczekać :D :D :D
 
Ja tez bym bardzo chciała przyjsc.Tez bardzo chce sie z WAmi poznać.Fajnie jest miec duzo znajomych.Tym bardziej z dziećmi.Postaram sie wszystka tak zorganizowac, zeby sie z Wami spotkac.
AHA, Słyzalam ze od piatku, pogoda ma sie poprawic, wiec bądźmy dobrej mysli.
 
jużn nie mogę się doczekać, ja Was nie poznam, chyba zrobie sobie i Jaskowi identyfikatory...hehe będzie ubaw, buziaki moje kochane:), jestem sama w domku mały u moich rodziców a ja sprzątam:)
 
mam pomysł :D myślę że i tak się poznamy bo jesteśy umówione w konkretnym miejscu i kazda z nas (prawie) bedzie miała wózek. ale tak profilaktycznie moze przywiązemy do wózków balonik np. czerwony ;) co wy na to?? ;D
 
reklama
profilaktycznie moze przywiązemy do wózków balonik np. czerwony ;) co wy na to?? ;D

No ja to miała bym problem ;)
Mam trochę stresa bo Julka ma już prawie 6 lat i jest najstarszym forumowym dzieciaczkiem z Łodzi - mam nadzieję, że bedzie grzeczna.. jesli będzie Agusiny Kamilek to będą się razem bawić ale jeśli Agusia nie dotrze to Julka bedzie buczała z nudów ;)
 
Do góry