reklama

Mamusiowe krakowianki...proszę o zdanie...INTERBETOWY/LOKALNY SKLEP Z ODZIEŻĄ DZIEC.

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez wilczyca, 10 Maj 2013.

1. wilczyca

wilczyca Początkująca w BB

Witam,
    na przedwstępie chcę napisać iż planuje za jakiś czas otworzyć internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą ( od baby do 12 lat). W miarę czasu myślę o lokalu...
    Mam już pierwszy towar...super dostawcę. Gdzieś tam już tworzy się sklep ale to trochę potrwa więc najpierw zacznę od zwykłych ogłoszeń i aukcji, żeby to ruszyło.
    Wiem że mało jest second handów z typowo dziecięcymi ubraniami, a w dzisiejszych czasach myślę że są takie potrzebne...
    Na początku myślę działać raczej lokalnie Kraków/ okolice i dlatego pytam się Was jak się Wam podoba ten pomysł. Gdy dojdzie do powstania lokalu...to gdzie byście go widziały? Czy sklep internetowy z każdym, innym ciuszkiem by Wam się podobał...Czy macie jakieś sugestie? Pomóżcie....też jestem mamą, a to jest szansa na jakieś zajęcie w którym będe mogła być z moją córką (ma 2 latka)

Co myślicie np. o możliwości zamówienia kuriera miejskiego.

Będe Wam wdzięczna za pomoc i czekam niecierpliwie na odpowiedzi, ponieważ jak pisałam pierwszy towar już dzisiaj dostarczy mi kurier.

Pozdrawiam ;-)

2. ulala

ulala Fanka BB :)

kto sie boi straty ten dorobku nie ogląda działaj z gadania nie ma nic :) mysle że kazdy pomysł jest dobry odpowiednia reklama swoje zrobi dobrej jakości towar przyciagnie klientów no i ceny by nie były takie jak nowych ciuszków bo i z takimi cenami sie spotkałam:) stacjonarny komis ok ale ja jestem za komisem internetowym ew allegro jak cos bedziesz miała fajnego na 80-86 na chłopaczka to zapraszam z ofertą:)

3. reklama
  4. Mysza84

Mysza84 Fanka BB :)

wilczyca myślę że w dobie gdzie ciuszki dla dzieciaków poszybowały wysoko wysoko do góry wiele osób będzie szukało używanych - tańszych ubranek dla swoich pociech.
    Sklep internetowy - super, zrób tylko dobrą reklamę, chociażby na tego typu forach, a zadowolone klientki zrobią swoje.
    Sklep stacjonarny - też super, bo to zawsze fajnie jest zobaczyć i pooglądać. Kraków jest duży to nigdy nie znajdziesz miejsca które zadowoli każdego, ale przy wybieraniu pamiętaj że bardzo ważne jest aby był parking
    Wysyłki - musisz skalkulować, bo będzie wychodziło najkorzystniej cenowo. Weź pod uwagę że ze sklepu internetowego mogę korzystać wszyscy, z całej polski.
    Powodzenia!

5. wilczyca

wilczyca Początkująca w BB

dzięki dziewczyny za porady ulala ​narazie trafiły mi się wieksze ciuszki ale bede o Tobie pamiętać... powolutku dzialam narazie na lokalnym serwisie ewentualnie moge podesłac linki na pw

6. ulala

ulala Fanka BB :)

to podsyłaj:)

7. BabyGlamour

BabyGlamour Początkująca w BB

8. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

9. BabyGlamour

BabyGlamour Początkująca w BB

Tak,czytałam go i się właśnie zastanawiałam czy pisać w tym samym temacie czy zacząć nowy. Uznałam,że może sensowniej będzie w nowym wątku żeby w razie czego móc zamieszczać tu ewentualne uwagi do ankiety a nie zaśmiecać koleżance wątek :)

10. reklama

Poleć forum