reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam,

Paranoja, dzis wychodzac z domu, nie ubieralam sie, a rozbieralam. Sonia po domu chodzi w bluzie i kamizelce, ja w dwoch bluzach, mam 15 stopni, a na dworze bylo 20, caly dzien wiec bylysmy na dworze, jak tak dalej bedzie to zamarzniemy.
W takich momentach to marzymi sie piec weglowy...
 
reklama
No to ja prawie padam:(:(
mezus musial wziasc dzis wolne...balam sie sama zostac...czuje sie tragicznie i gorzej niz wczesniej:(:(
w srode jade na badania itd wiec moze mam zabyt duza anemie heh sama niewiem juz ale naprawde sie dzis zmartwilam!caluski!
 
hej kobitki

znów melduję się z rana :)

aga77 ach te dzieciaki, z tego co czytam to straszny z Twojego syncia uparciuszek :) no i tą wagą to mnie też się wydaje że jak się zrobił taki aktywany to troszkę mu waga stanęła i szczerze uważam że lepszy szczupły dzieciaczek niż beczka ;) i byłaś w urzędzie?? zobaczyłaś ten sklepik ?? :)

mmm nio to wiem jak się czujesz bo moja mała z tydz temu się obróciła już główką i jestem z tego powodu szczęśliwa ;D dawaj zdjęcia ;D
fotografo0wq.png


sandros wiesz że córeczki dziedziczą charakterek po mamusiach ;D i taka z niej rozrabiaka jak pewnie z mamuśki :) i co kontroler na ten bilet skasowany z 15 razy ? :D fakt z tym ogrzewaniem... ale u mojej teściowej już grzeją więc mi ciepło :) na szczęście bo jestem STRASZNYM zmarzluchem...

trysia faktycznie odskocznia super od domu :D ale odkąd pracuję zaczeły się moje klopoty z kręgosłupem i puchną mi dlonie :mad: co baaaardzo mi się nie podoba.Muszę się powaznie zastanowić nad zdjęciem obrączki i pierścionka bo zaczyna mnie uwierać(a kiedyś był luźny... heh)tylko mąż nie chce się zgodzić ;D ;) . W niedzielę to miałam pełno stresu w pracy,szkoda mi tylko mojej małej że musi razem ze mną to przechodzić :( ale przełożona każe mi się nie przejmować i wszystko robić powolutku w swoim tempie :) chyba naprawdę bardzo się boją że tam urodzę,czego oczywiście nie chcę bo zostało mi parę ŁADNYCH tyg jeszcze do rozwiązania.Napisz co u Ciebie?

lilith widziałam na opisie gg że już trochę lepiej (?),mam nadzieję że tak! i jestem ciekawa tych Twoich wyników.Niestety niektóre kobiety bardzo ciężko przechodzą ciążę,ale nie wiem od czego to jest zależne. Ale pewnie jak zdecydujecie się już na rodzeństwo dla maleństwa to tą drugą ciąże będziesz znosić rewelacyjnie! :) czego bardzo mocno życzę.

całuski na miły wtorkowy dzionek
cmok9vq.gif
. tak w ogóle to długie posty piszecie ;D i bardzo dobrze :)
 
Cześć :D

Ale mamy dziś pogodę , cały dzień bym spała. Jedynie Oliverkowi to nie przeszkadza , łazi po łóżeczku zamiast spać. Pełzanie mu już coraz lepiej wychodzi, po naszym dużym łóżku zaiwania jak mały samochodzik ;D

Lilith uproś swojego gina żeby Cię do porządku zbadał i coś poradził na te nudości , bo mamusiu nam opadniesz z sił ;). Ciekawe od czego to zależy , że jedne babeczki przechodza ciąże bezboleśnie , a drugie muszą tyle przejść.
Ja należałam do tej pierwszej grupy , całe szczęście ,gdyby nie to że się miesiączki doliczyć nie mogłam , nie wiedziałabym w ogóle , że jestem w ciąży. Jeszcze w 4 m-cu myślałam ,czy aby lekarze się nie polmylili ;D czy rzeczywiście jestem w ciąży . Śmiech na sali ;D

Karolka jutro ide do Urzędu , od razu Ci napiszę wszystko , mapke Ci zrobię ;D
Nie będziesz mi baloniku się tłuc banami i szukać sklepu na oślep 8)


Sandros ja się z Tobą zamienię ;D, wprawdzie moje piece są przerobione na grzałki , ale się już można grzać. Ja znowu z kolei marzę o centralnym , wyrobić się z prądem przez te piece się nie da . Przy dziecku nie zaoszczędzimy , teraz tylko u Oliverka grzejemy ,bo bidulek marznie tam sam . W tamtym roku w lutym , kiedy się Oliverek urodził piece szły na okrągło , nie pytajcie ile płacimy ..brr
Stare budownictwo może i ładne , ale właśnie takie rzeczy jak piece -koszmar . Gdyby byly pieniążki zrobiłabym z nich kominki ;D ..marzenia .
Ok ide sie umyć i szykować na zakupki . papa
 
Cześć Dziewczyny!!

wczoraj byłam po raz pierwszy na uczelni, miałam jedynie 1,5 godz. wykładów i to z przerwą, a wróciłam padnięta... Wszystkim sie chwaliłam zdjęciem małego siusiaka :laugh: Plan mam na szczęście taki że w dwa dni wyrobię sie z ćwiczeniami a reszta czasu dla pozostanie Maluszka ::) Babcia już się cieszy że będzie mogła zostać sam na sam z wnukiem i z Gliwic to do nas to na skrzydłach przyleci nawet pociąg jej nie będzie potrzebny.

lilith bardzo mi Ciebie żal że tak ciężko przechodzisz tą ciążę, ale jestem dobrej myśli że jak się skończy I trymestr wszystkie dolegliwości jak ręką odjął miną. Trzymaj się dzielnie :)

karolinna z tymi zdjeciami to mam straszny problem, bo chociaż mój chłop z wszystkimi nowościami elektronicznymi jest na czasie obecnie nie ma na swoim stanie aparatu cyfrowego :) aż mi głupio kogoś prosić o pożyczenie bo mieliśmy kiedyś w towarzystwie pierwsi cyfrzaka i wszyscy Jarka prosili o radę jakiego mają kupić :) no ale zobaczymy

aga my wynajmujemy mieszkanie w kaminicy ale grzejemy węglem :) na początku próbowaliśmy prądem ale nam było cały czas zimno :) Fakt mieszkania są przestrzenne i w porze gorącego lata jest super no ale zimą zaczynają się kłopoty. Mam nadzieję że nasz mały Grzesio dzięki temu będzie zdrowy :)

sandros kilka dni temu czytałam wątek dotyczący październikowych dzieciaczków w tym również Sonii :) no i mniej więcej wiem co będę przechodziła w następnym roku z moim :)

trysia myślę że najpierw Olgap urodzi albo pewnie już urodziła no i Beata ma termin na 11.10 ale coś nie dają znaku o sobie, może już cieszą się swoimi Maleństwami :)

a teraz pora szukać jakiś materiałów na referat ;) w sprawach witaminek będę od następnego tygodnia ekspertem ;)
 
Witajcie dziewczyny!
Wy już się dobrze znacie, a ja dopiero Was poznaję. Ja mieszkam w Bytomiu w listopadzie skończę 26 lat. Córkę urodziłam 18 lutego w Piekarach Śląskich. Nie wiem co mam pisać Wy jesteście zadomowione. Myślę, że się poznamy bliżej.
Całuski
 
Witaj ewelina!!! milo ze do nas dolaczylas i napewno poznamy sie blizej:)gratuluje coreczki!!!

Ja mam dzis taki dziwny dzien...raz mi dobrze raz zle..i ciagle ssie w zoladku:( co chwilke jestem glodna choc wcale sie tak nie czuje...wrecz przeciwnie...pozatym ja niemam apetytu i jest to dla mniemeka jak chodze i sie zmuszam do jedzenia:(
 
Witam,

Dzis tak sie rozpisalyscie, ze niewyrabiam.

Razno zaczeli grzac, wiec temperatura skoczyla do 18 i juz tak zostanie cala zime. Wiem weglowe i elektryczne to zadna przyjemsc, ale gdy w domu zimno, to wszystko wydaje sie lepsze. Powaznie to chcialabym gazowe, slyszalam, ze fajne, w prawdzie w sezonie troche idzie, ale w rocznym obliczeniu wychodzi taniej niz co, z ktore place ciezkie pieniadze caly rok, a grzeja nawet nie polroku :mad:

Pogoda sie super zrobila, z Sonia w siudmym niebie, bo caly dzien na placu zabaw z dziecmi. Jutro jedziemy w gory, w ustroniu jest park linowy, pospalam troche zbednych kilogramow jeszcze ciazowych ;D

Pozdrawiam,
 
dzień dobry bardzo piękne

ewelinka witam bardzo serdecznie w naszych skromnych progach
mylove20dn.gif


aga77 no to czekam na mapkę ;D

mmm ja aktualnie też bez cyfrówki,jedynie w komórce,nawet nie najgorszy no ale to nie to samo ::) .To takie miłe uczucie jak się wraca do pracy albo na uczelnię i wszyscy wypytują o dzidzię i Ciebie,co nie? :)

sandros życzę miłej wycieczki dzisiaj! i oczywiście czuj się zobowiązana przywieźć jakieś zdjęcia! :)

ja w nowym mieszkanku będę miała piece przerobione na centralne,fajne jest to że w każdej chwili można zacząć grzać jak tylko zrobi się ciut zimniej a nie czekać na łaskę że spółdzielni ;)

myślałam że jutro się wyśpię bo mam wolny dzień ale niestety muszę jechać oddać krew itp. Jakoś tak wczoraj jak leżałam na łóżeczku wieczorem rozbolały mnie plecy w dolenj części i jakoś tam dziwnie się czułam,mam nadzieję że to nic złego bo zostało mi jeszcze aż 53 dni !!! :)

całuski na bardzo dobry dzionek
kissoflove39vy.gif
 
reklama
ello :D

Witamy nowa mamusie ;D caluski dla Ciebie i corci :-* Ewelinko ;)

Zaczyna sie ... maly mi dzis spadl z lozka :( , ale sie wystraszylam , dzieki Bogu na klodre i nic sobie nie zrobil ale trzesawy dostalam ze szok. Musze juz miec oczy wszedzie , doslownie to byla chwila moment . Naprawde z dnia na dzien coraz lepiej i szybciej mu to pelzanie wychodzi.
Sandros ale ci zazdroszcze , tez gdzies bym wyjechala a tu funduszy zero. Marzy mi sie morze ...tzn nie teraz w lato , sloneczko , piasek ..jeju ::)
Wlasnie nie wiecie gdzie jest basen w ok Katowic na ktorych prowadzone sa zajecia dla maluszkow? Juz dawno o tym myslalam , Oliverek nauczyl by sie plywac i mialby wielka frajde . Lubi sie kapac , wiec mysle ze wiekszych problemow z oswojeniem sie do ciut wiekszej wanny ;D by nie mial .Nie wiem czy bedzie mnie tez stac na zajecia , ale przynajmniej odpowiednia temperatura wody i damy sobie jakos rade sami ;)
Dzis wskakuje do wanny z syciem ;D popluskamy sie ;D razem .
Pod warunkiem ze tatus nie bedzie mial nadgodzin i wroci o rozsadnej porze tzn o 19.30 na kapiel , zeby mial kto ode mnie odebrac smoczka ;D
Dobra wroce jeszcze ide pocwiczyc ;D , zawzielam sie i czas najwyzszy ta oponke zgubic ;)

Buziaczki i papa
 
Do góry